2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم خوبه

ببخشید چن تا سوال دارم ازتون.چون میخوام مناسبترین شیرخشک رو انتخاب کنم.

وزن گیریه این شیرخشک چطوره؟

و آیا فقط تا رسیدن وزن نوزاد به حد معین میتونم ازش استفاده کنم؟چون بچم نارس به دنیا اومد.

2728
ببخشید چن تا سوال دارم ازتون.چون میخوام مناسبترین شیرخشک رو انتخاب کنم. وزن گیریه این شیرخشک چطوره؟ ...

وزن گیریش خوبه اما زیاد دادنش خوب نیست 

البته یه دکتر به من گفت تا یک سال میشه بدی اما یه دکتر دیگه کفت تا سه ماهگی قطع کن 

من زیاد نمیدادم شیرخشک الانم یک ماه بیشتره کلا دخترم از واکسن دو‌ماهگی دیگه شیشه شیر و نگرفت 

وزن گیریش خوبه اما زیاد دادنش خوب نیست  البته یه دکتر به من گفت تا یک سال میشه بدی اما یه دکتر ...

ممنون از اینکه جوابمو دادین.

ببخشید من دسترسی به دکتر ندارم زیاد.شهر غریبم.شوهرمم صبح زود میره شب میاد.

شیرخشک سوپرامیل چطوره؟همه تعریفشو میکردن.منم خریدم.اما میبینم تاثیر نداشته.توی ۲۰روز ۳۰۰ گرم اضافه کرده.بخدا دارم دیوونه میشم.چه شیرخشکی بدم آخه.

شیر خودمم میدم.اما حس میکنم اصلا مقوی نیست. شما شیرتون خوبه؟چیز خاصی واسه تقویتش خوردین که واقعا اث ...

منم شیرم کمه و اولاش رقیقه 

والا چیزی که بخوام‌بخورم سه شیره میخورم و دلستر و ظهرا با نهار یدونه قرص لاکتاول البته اینم‌بگم این قرص لاکتاول وزن خودمو برد بالا تو‌دوماه ۴ کیلو چاق شدم 

تو‌گوگل برنی قرص شیردهی لاکتاول عکسش میاد سبزه ایرانی هم هست 

ببخشید چن تا سوال دارم ازتون.چون میخوام مناسبترین شیرخشک رو انتخاب کنم. وزن گیریه این شیرخشک چطوره؟ ...

دختر منم نارس به دنیا اومد دکتر براش این شیرخشکو داد البته شیر خودمم میدم

الان دو ماه و نیم هستش هنوز به خط سبز نمودار نرسیده ولی رشد صعودی داره باید تا ۴ ماهگی صبر کنم

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
2706