2703
2553

از وقتی پسرم سر پا افتاده توی مهمونی و دورهمیا که اتفاقا بچه های زیادی زیر دو سال هم هستن ماماناشون اصا نمیرن دنبال بچه ،من همش حواسم بهش هست تا بره یا اتاق دیگه از دور نگاه میکنم ولی امشب توی مهمونی بهم میگفتن بابا بیا بشین کم این بپه رو لوس بار بیار آیا من غیر طبیعیم؟ شماها نمیرین دنبال بچه ای که تازه سرپا افتاده و نمیتونه زیاد خودشو کنترل کنه؟

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟

اینجور مادرارو باید بچشونو دور از چششون مث سگ بزنی صدای غورباقه بدن  

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اونا بیخیالن ول کن

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

من میرم 

خب بچه نو پاست بچه ۴ ۵ ساله که نیست که از پس خودش بربیاد 

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
2714
کار خوبی میکنی دوست من مخصوصا ول میکرد بچه بزنه وسایل خونه مردمو خراب کنه دلش خنک بشه

چه عقده ای بوده 😐

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
2706