2726
عنوان

چ شوهری رو ترجیح می دهید

328 بازدید | 33 پست

شوهر پایه عشق و حال دستو دلباز و خیلی به فکرتونه کادومیخره و اینا اما قبل ازدواج با شما دوست دختر زیاد داشته 

یا یک شوهر پخمه که ن کادومیخره ن حرف عاشقانه نه اهل عشقو حال خوش گذرونی و به حجایتونم گیرمیده اما قبل ازشماهم باهیچ دختری نبوده

درضمن گزینه هیچکدوم نداریم بین این دو حتما یکیو انتخاب کنین

تعداد رای : 47
نظرسنجی
اولی
44
93%
دومی
3
6%
😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم مورد اول😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728

هیچ کدوم

مگه مجبورم!؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
متنفرم از همشون گور باباشون

فک کن مجبوری به ازدواج با یکیشون کدوموترجیح میدی

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤
اره فک کن مجبوری

نه مجبور نیستم 😂

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2706