2726
عنوان

وقتی همسرم به خیانتش ادامه میده 😔

443 بازدید | 17 پست

سلام دوستان ، رازقی ۶۸ ام نمیدونم کسی از تاپیکای قبلم خبر داره یا ن 😔

خلاصه ش کنم واس کسایی ک در جریان نیستن در پی نصب اینستا واس شوهرم به کل تغییر کرد ، خیانتهای مجازی و حرف زدن و شماره گرفتن از این و اون ... دلمو بارها شکست ، کسی که بهم عشق و محبت بی دریغ داده بود ، و چهار سال تموم من شده بودم تمام امیدش و منی که خیلی سرد و بی روح بودم رو عاشق خودش کرد... شوکه شدم انکار کردم جنگیدم ...

حدود ۱۰ ماهه با این مساله درگیرم ...

هر بار قول دادن که دیگه این کارو نمیکنم ...

و امروز که دیدم باز یه پیامک به اون شماره ای ک الان یه ماهه متوجهش شدم داده ...

به گفته مشاورم ازش فاصله گرفتم یک ماهی و سرد شدم ...

اما واقعا برام سخته باورم نمیشه دلم دوباره شکسته ، منی ک به خودم قول داده بودم هیچوقت عاشق هیچکس نشم ...😔

چرا آدمایی که میخوان این کارو کنن حداقل کمی انصاف ندارن ...

لعنت به اینستا

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درکت میکنم عزیزم😔

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
اگه خودش هم نميخواد تكرار كنه گوشيش رو ازش بگير و يه گوشي معمولي دستش بده  متاسفانه بعضيا تو د ...

گوشی ساده داره ، روی تبلت نصبه اینستاش هیچ جوره هم راضی ب پاک کردنش نیست

از اینستا متنفرممممم خودم فقط ۳تا پیج دندون پزشکی و لباس زیر و طرز تهیه ژله های مهمانی و اینارو فالو کردم هیییچ چیز دیگه ای رو هم نگاه نمیکنم اجازه هم ندادم شوهرم نصب کنه واقعا خراب خونس انگار

از اینستا متنفرممممم خودم فقط ۳تا پیج دندون پزشکی و لباس زیر و طرز تهیه ژله های مهمانی و اینارو فالو ...

شوهر من اونقدر فالور فاولیینگ داره ، دوبار سر دعواهامون پاک کرد ، الان سومیو داره میگه عمرا دیگه پاک کنم 

دوست عزیزم تاپیکای قبل رو خوندم خیلی ناراحت شدم میدونم خیلی دوسش داری ولی خودت اینطوری عذاب میکشی باید برگردی پیش خانوادت تو هر چقدر بخوای باهاش سرد برخورد کنی بدتر میشه که بهتر نمیشه اون به کارش ادامه میده از اون خونه برو هر چقدر بهت گفت برگرد اصلا نرو بزار قدرتو بدونه عزیزم بر گرد پیش خانوادت سرت رو با چیزی مشغول کن تا از فکرش بیای بیرون

فقط اونجا که شادمهر عقیلی میگه:"با کی میجنگی عزیزم،من ببازم تو نبردی!!"                                                                          حکایت خیلیاست.....
دوست عزیزم تاپیکای قبل رو خوندم خیلی ناراحت شدم میدونم خیلی دوسش داری ولی خودت اینطوری عذاب میکشی با ...

تنهایی خیلی سخته ، من روحیمم خیلی شکننده ست ، زن قوی هستم واسه ارزوهام تلاش میکنم اما خیلی ازین قضیه اسیب دیدم ... خیلی حال دلم باهاش خوب بود 

اصلا نمیدونم زندگی بدون اون چجوریه ... اصلا میتونم یا هر شبم میخواد بشه غصه و گریه و دلتنگی ...😔

2706