2726
عنوان

بعد از عمل پانچکر

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 25 پست
نه حرفی نزدن ... دارو هم چرا چن تا آمپول دور ناف چن تا رو بازو قرص گویا برای پرولاکتین

داروها من فرق میکنه به هرحال هردکتری نظرش فرق میکنه فقط سونو رو کاش رفته بودی از وضعیتت باخبر میشدی هرچن فک نکنم مشکلی داشته باشی چون 4 روزه گذشته وخداروشکر اتفاقی نیوفتاده برات خیلی مراقب خودت باش انشالله که نتیجه انتقالت مثبت شه گلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داروها من فرق میکنه به هرحال هردکتری نظرش فرق میکنه فقط سونو رو کاش رفته بودی از وضعیتت باخبر میشدی ...

ممنون عزیزم ان شاءالله شما این بار نتیجه بگیرین و به زودی مامان شین😍

2728
نه خونش خیلی رقیقه بیشتر شبیه خون آبه میمونه حالا چیکار کنم

بنظرم برو یه بار سونو وبه دکترت مشکلتو بگو انشالله چیزی نیس باتوجه به علائم خودم وخیلیها که میپرسم همه شبیه هم نیستن بدن هرکسی به داروها متفاوت عکس العمل نشون میده راحت باش غصه نخور من وضعیتم داغونتر بود والان خوب شدم نگران نباش

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2727521/ivf-های-تیرو-خرداد-۹۸-بیاین-باهم-باش%d b�م

دوسداشتی بیا اینجا دور هم باشیم فک کنم اگه دقیق یادم باشه تا الان پنج تا یا بیشتر مامان خوشگل داریم با ای وی اف 

چطوریه مثل گروه باید عضو شم یا هر بار باید آدرس رو بزنم وارد شم

همینجاست دیگه بزن رو تایپیک پیام بزار با بچه ها اشنا شو دوسداشتی از خودت ومراحل ای وی افت بنویس بعدشم هرکی مشکلی سوالی مثل الان شما داره اونجا مینویسه وبچه ها کمکش میکنن نیازی هم نیس خودتون جداگونه تایپیک بزنین

۵روزاز پانکچرت گذشته پریودشدی، منم بعد ۵روز ک گذشت پریودشدم فک کردم تخمدانم ترکیده یا مشکلی هست

خـدایا شکـرت❤ دلبندم بند بند دلت را به خـدایی بسپار که بیشتراز من هوایت دارد❤😊