2703
2553
عنوان

بعد از عمل پانچکر

806 بازدید | 25 پست

سلام من پنج شنبه پانچکر داشتم تا شنبه حالم بهتر بود یعنی استراحت مطلق بودم اما دیروز به هوای این که بهتر شدم یکم جنب و جوش کردم امروز مثل روز اول هم درد دارم😣 هم خون ریزی در حالی که تا دیروز از خون ریزی خبری نبود

گلاب به روتون هرچی ملین هم می خورم دستشویی سخت میرم😤

الان چیکار کنم...؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ببین گلم من سه شنبه پانکچر داشتم شکمم کاملا سفت بالا اومده بود تا سه چهار روز هم دسشویی نتونستم داشته باشم واینکه حتی استفراغ داشتم یه روز کاملا تا دیروز هم حالت تهوع نتونستم غذاخوب بخورم اما امروز خوبه خوبم طبیعی فقط تا میتونی استراحت کن من دکترم گفت تا پر...نشدی کار سنگین نکن بقیه مشکلاتت مثل شکمت هم خوب میشه البته همچنان از دوغ وتخم مرغ حالم بهم میخوره😣

سه شنبه که پانکچرشدم چهارشنبه رفتم سونو گفت آب نیوورده فقط تخمدانهات خیلی زیاد ملتهب وبزرگ شدن  برا اینه که حالم بده  اگه سونو شدی واب نیووردی خطر از سرت رفع شده فقط داروهاتو بخور واستراحت کن

2714
سه شنبه که پانکچرشدم چهارشنبه رفتم سونو گفت آب نیوورده فقط تخمدانهات خیلی زیاد ملتهب وبزرگ شدن   ...

نه هنوز سونو نشدم 

خبر ندارم از وضعیتم ..‌. 

من دیگه تخم مرغ نمیخورم... نمیتونم بخورم

از امروز هم رفتم سرکلاس که پله هم بالا پایین کردم

سه شنبه که پانکچرشدم چهارشنبه رفتم سونو گفت آب نیوورده فقط تخمدانهات خیلی زیاد ملتهب وبزرگ شدن   ...

این ترم رو مرخصی گرفته بودم اما وقتی فهمیدم ۲ ماه دیگه انتقال دارم لغو کردم😐

خیلی س در گمم در مورد وضعیتم

نه هنوز سونو نشدم  خبر ندارم از وضعیتم ..‌.  من دیگه تخم مرغ نمیخورم... نمیتونم بخورم ا ...

چرا سونو نرفتی دختر دکترت نگفت بهت دارو نداد بعد سونو هم باید دارو میخوردی چون ممکنه عفونت بگیری ویا خدای ناکرده مشکلات دیگه

این ترم رو مرخصی گرفته بودم اما وقتی فهمیدم ۲ ماه دیگه انتقال دارم لغو کردم😐 خیلی س در گمم در مورد ...

من روز اول خیلی کم خوتریزی داشتم بعد خوب شدم مطمئنی پری نشدی چون ممکنه پریودیت افتاده باشه جلو اخه من خودم الان درد پری هام شروع شده ده روز فک کنم بندازم جلو که البته خوبه چون با اومدنش کل مشکلاتت حل میشه پریودی بعدی هم اولین روزت برو دکترت بهت داروبده براانتقال دوماه نباید بگذره دوپریودی باید بگذره پریود اول بیخیال روز اول دومیه برو دکتر

چرا سونو نرفتی دختر دکترت نگفت بهت دارو نداد بعد سونو هم باید دارو میخوردی چون ممکنه عفونت بگیری ویا ...

نه حرفی نزدن ... دارو هم چرا

چن تا آمپول دور ناف

چن تا رو بازو

قرص گویا برای پرولاکتین

2706