1600
1480
عنوان

بعد از عمل پانچکر

144 بازدید | 25 پست

سلام من پنج شنبه پانچکر داشتم تا شنبه حالم بهتر بود یعنی استراحت مطلق بودم اما دیروز به هوای این که بهتر شدم یکم جنب و جوش کردم امروز مثل روز اول هم درد دارم😣 هم خون ریزی در حالی که تا دیروز از خون ریزی خبری نبود

گلاب به روتون هرچی ملین هم می خورم دستشویی سخت میرم😤

الان چیکار کنم...؟؟؟

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

پانکچر چیه؟

تخمک گیری که در پروسه آی وی اف انجام میشه

فقط 38 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم در اقدامم 😊😊😊 امیدوارم بشه... همین امسال... جز تلاش و انتظار ، کار دیگه ای ازم برنمیاد 😊

ببین گلم من سه شنبه پانکچر داشتم شکمم کاملا سفت بالا اومده بود تا سه چهار روز هم دسشویی نتونستم داشته باشم واینکه حتی استفراغ داشتم یه روز کاملا تا دیروز هم حالت تهوع نتونستم غذاخوب بخورم اما امروز خوبه خوبم طبیعی فقط تا میتونی استراحت کن من دکترم گفت تا پر...نشدی کار سنگین نکن بقیه مشکلاتت مثل شکمت هم خوب میشه البته همچنان از دوغ وتخم مرغ حالم بهم میخوره😣

سه شنبه که پانکچرشدم چهارشنبه رفتم سونو گفت آب نیوورده فقط تخمدانهات خیلی زیاد ملتهب وبزرگ شدن  برا اینه که حالم بده  اگه سونو شدی واب نیووردی خطر از سرت رفع شده فقط داروهاتو بخور واستراحت کن

سه شنبه که پانکچرشدم چهارشنبه رفتم سونو گفت آب نیوورده فقط تخمدانهات خیلی زیاد ملتهب وبزرگ شدن   ...

نه هنوز سونو نشدم 

خبر ندارم از وضعیتم ..‌. 

من دیگه تخم مرغ نمیخورم... نمیتونم بخورم

از امروز هم رفتم سرکلاس که پله هم بالا پایین کردم

8
سه شنبه که پانکچرشدم چهارشنبه رفتم سونو گفت آب نیوورده فقط تخمدانهات خیلی زیاد ملتهب وبزرگ شدن   ...

این ترم رو مرخصی گرفته بودم اما وقتی فهمیدم ۲ ماه دیگه انتقال دارم لغو کردم😐

خیلی س در گمم در مورد وضعیتم

نه هنوز سونو نشدم  خبر ندارم از وضعیتم ..‌.  من دیگه تخم مرغ نمیخورم... نمیتونم بخورم ا ...

چرا سونو نرفتی دختر دکترت نگفت بهت دارو نداد بعد سونو هم باید دارو میخوردی چون ممکنه عفونت بگیری ویا خدای ناکرده مشکلات دیگه

این ترم رو مرخصی گرفته بودم اما وقتی فهمیدم ۲ ماه دیگه انتقال دارم لغو کردم😐 خیلی س در گمم در مورد ...

من روز اول خیلی کم خوتریزی داشتم بعد خوب شدم مطمئنی پری نشدی چون ممکنه پریودیت افتاده باشه جلو اخه من خودم الان درد پری هام شروع شده ده روز فک کنم بندازم جلو که البته خوبه چون با اومدنش کل مشکلاتت حل میشه پریودی بعدی هم اولین روزت برو دکترت بهت داروبده براانتقال دوماه نباید بگذره دوپریودی باید بگذره پریود اول بیخیال روز اول دومیه برو دکتر

چرا سونو نرفتی دختر دکترت نگفت بهت دارو نداد بعد سونو هم باید دارو میخوردی چون ممکنه عفونت بگیری ویا ...

نه حرفی نزدن ... دارو هم چرا

چن تا آمپول دور ناف

چن تا رو بازو

قرص گویا برای پرولاکتین

1563
نه حرفی نزدن ... دارو هم چرا چن تا آمپول دور ناف چن تا رو بازو قرص گویا برای پرولاکتین

داروها من فرق میکنه به هرحال هردکتری نظرش فرق میکنه فقط سونو رو کاش رفته بودی از وضعیتت باخبر میشدی هرچن فک نکنم مشکلی داشته باشی چون 4 روزه گذشته وخداروشکر اتفاقی نیوفتاده برات خیلی مراقب خودت باش انشالله که نتیجه انتقالت مثبت شه گلم

داروها من فرق میکنه به هرحال هردکتری نظرش فرق میکنه فقط سونو رو کاش رفته بودی از وضعیتت باخبر میشدی ...

ممنون عزیزم ان شاءالله شما این بار نتیجه بگیرین و به زودی مامان شین😍

نه خونش خیلی رقیقه بیشتر شبیه خون آبه میمونه حالا چیکار کنم

بنظرم برو یه بار سونو وبه دکترت مشکلتو بگو انشالله چیزی نیس باتوجه به علائم خودم وخیلیها که میپرسم همه شبیه هم نیستن بدن هرکسی به داروها متفاوت عکس العمل نشون میده راحت باش غصه نخور من وضعیتم داغونتر بود والان خوب شدم نگران نباش

1578