2410
2553
عنوان

مادر بد شوهر بدتررررر ....و الی اخر

224 بازدید | 20 پست

👵👵👵👵مادرم مجبورم کرد با کسی ک دوست ندارم ازدواج کنم بااینکه بش گفتم عصبی روانیه .چون پول داشت .و حالا این مرد پیرم کرده وداره طلاقم میده بایه بچه 

چن روز پیش حین طلاق اومدم یه شب خونه مادرم بهم تهمت زد وکلی توهین .قهر کردم ازخونه زدم بیرون بدون پول وغذا

👨👨👨👨👨شوهرم مشکل روحی داره .و بی علت دادمیزنه ودعوا ،خیانت کرده تازگی هم میگه طلاق.

تو خیابون بام دعوا کرد وفحش زشت چون نتونستم اسنپو لغو کنم .وومنو زد 

💀💀💀💀💀مادرشوهرم میگه زن بایدکتک بخوره وفحش بدی حرفی نزنه فقط کارخونه کنه

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی

بدترین کارم این بود که باوجود این مشکلات ، انتخاب همسر ناخواسته بدی هم داشتم ..

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بدون پول و غذا زدي بيرون كجا رفتي ؟

چن روز خونه جدا موقت داشت شوهرم توی مرکز شهر رفتم ولی شوهرم خرجی نمیداد .

مامانم میدونست و این جوری کرد .

چقدر بد  مادرشوهرتم کتک و فحش مبخوره

ازیه روستاییه ازاستان فارس .میگه می خوردم ومیخنده !

2714
خدا کمکت کنه از ته دل برات دعا کردم🌹

مظلوم گیرم اوردن ،

خیلی تنهام ،

رفتي خونه ي جداي شوهرت ؟ به نظرم يه مشاور خوب پيدا كن و حتما برو پيشش ،احساس ميكنم خودت هم كمي به خ ...

دارم گریه میکنم .

شوهرم یه خونه مرکز استان داره اصلا هرچی .اصل مطلبو بچسب

گلم .

خب کجا میرفت تو این اوضاع که میگه؟

شوهرم نبود اونجا ،خونه ی خالی

2706