2726
عنوان

نرگس و داستان خودکشی (باردارها نیاید)

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه

چرا اخه مگه چیه

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2728
میترسم کسی انجام بده خونش بیفته گردن من

ن خب داخل شخصی،درخواست دوستی میدم به من فقط بگو

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

نرگس نمیخواهی ار این فکرای پوچ دست برداری؟.تو تاپیک ارکیده خیلیها باهات صحبت کردن اصلا نمیخوای به حرفاشون فکر کنی اصلا واست مهم نیست که چی میگن بهت....خودت خسته نشدی ار این فکرات.؟

حس میکنم اگر رفع قبل خیلی شک داشتم در موردش این بار دیگه مطمئنم و اصلا شکم اندازه رفع قبل نی یه جور ...

کسایی که خودکشی میکنن منت میکشن التماس میکنن برگردن به مرگ طبیعی بمیرن چون اون طرف بهشون خیلی سخت گرفته میشه

نه شُترم نه با شُترا نسبت دارم هر چی میزدم سایت قبول نمیکرد منم زدم تو کاره جک و جونورا  
نرگس نمیخواهی ار این فکرای پوچ دست برداری؟.تو تاپیک ارکیده خیلیها باهات صحبت کردن اصلا نمیخوای به حر ...

چرا اتفاقا خسته شدم

این همه مدت به خاطر همون بستری بودم

دست خودم نیست انگار

مگ چ مشکلاتی داشتی ک میخوای خودکشی کنی بمن بگو منم یمدت هم افسرده بودم هم یسری مشکلات داشتم خودکشی کردم 

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
میترسم بگم خیلی مرتکب نشن و خودشون بیفته گردن من

نگو عزیزم 

موفق باشی ایشالله،تو که بهترین روانشناسا نتونستن سرعقل بیارنت کاری از دست مام  اینجا برنمیاد،قفل کن تاپیکتو

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

عزیزم خودکشی برا کسییی هست که خیلی ضعیفه و کم میاره من میشناسم با وجود بدترین شرایط امید دارن و دارن زندگی میکنن خدا همیشه هست . به این فکر نکن گلم میدونم گلم ما هیچ کدوم شاید جای تو نباشیم که درک کنیم ولی تو هر زندگیی سختی هایی هست قوی باش .

کاربر قدیمی😍😍😍 امروز بچم سقط شد. چقدر سخته . 😓😔چقدر سخته خدایا. بچه ها دعا کنید دوباره باردار بشم 
2706