1464
1411

خیلی پیام دوستی داده بودن و منتظر بودن ببینن چی میشه

تو پیام راست بود قصدش رو داشتم انجامش دادم با نزدیک ۲۰۰تا قرص همه شرایطم برای اینکه ضد در ضد بمیرم رو هم مهیا کردم

ولی یه جورای معجزه وار زنده موندم و بعد از این همه مدت امروز از بیمارستان مرخص شدم

بهترین روانشناس ها  و روانپزشک ها بالای سرم بودن ولی من هنوز اون تفکرات رو دارم و حتی چن تا اشتباه که مرتبه قبلی موجب نجاتم شد رو هم حواسم هست انجام ندم!!!

راستش خودمم دیگه از دست این فکرهای خودم خسته شدم

فک کردم یه لحظه خودم خودکشی کردم  

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1475
8

تو که میخوای خودکشی کنی چرا مثل دختر آبی پایه گذار یه تغییری نمیشی؟

اینقدر بیخودی جونت رو از دست نده

مثلا برو جلو سازمان برنامه وبودجه در اعتراض به تفاوت حقوقها خودت رو بسوزون

اقلا نامت تو تاریخ بمونه

میترسم بگم خیلی مرتکب نشن و خودشون بیفته گردن من

با چ قرصایی داخل شخصی بهم میگی لطفااااااااا

میشه واسه آرامشه دلم یدونه صلوات بفرستی...؟؟؟❤😍                                                                                                  *لطفا لایکم نکنید...                                           *اینجا مجازیست ومن شمارو نمیشناسم،پس ببخشید از اینکه نمیتونم درخواسته دوستیه شمارو قبول کنم.
1474
نه

چرا اخه مگه چیه

میشه واسه آرامشه دلم یدونه صلوات بفرستی...؟؟؟❤😍                                                                                                  *لطفا لایکم نکنید...                                           *اینجا مجازیست ومن شمارو نمیشناسم،پس ببخشید از اینکه نمیتونم درخواسته دوستیه شمارو قبول کنم.
میترسم کسی انجام بده خونش بیفته گردن من

ن خب داخل شخصی،درخواست دوستی میدم به من فقط بگو

1457