2703
2553

سلام دوستان، پسرم سی وپنج روزشه شیرم چندروزدیراومدوکلن ضعیفه... شیرخشک بهش دادم حالابیشترشیرخشک میخوره..به همین خاطروبخاطرشغلم شیرخودم رودیگه نمیدم بهش.. حالابایدکارخاصی انجام بدم براسینه هام مشکلی پیش نیاد؟؟؟ 

♡اللّه♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

منم مث شما شد وضعیتم

سینه ام پر میشد میدوشیدم

چند روز گذشت کلا دیگه پر نشد 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2714
خیلی کمه گلم، خسته شدم ازاین یک بام ودوهوا

منم دقیقا

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
😔

چرا ناراحتی؟؟ دختر من 3 آبان تازه یکماهه میشه 

پسرمم شیرخشکی شد

مگه دست خودمونه؟ 

چرا ناراحتی؟؟ دختر من 3 آبان تازه یکماهه میشه  پسرمم شیرخشکی شد مگه دست خودمونه؟

پسرتون چندسالشه؟ حالاشمابگوشیرخشک بدبود؟ پسرت مشکلی داره حالا؟؟؟ هی میگن شیرخشک اله بله... الانم دخترتون شیرخشکیه یاشیرخودتون رومیدی؟ بقیه خیلی ادم روسرزنش میکنن.. متنفرم ازحرفاشون.. هرمادری دوست داره به بچش شیربده، امان ازقضاوت ها.. 

♡اللّه♡
پسرتون چندسالشه؟ حالاشمابگوشیرخشک بدبود؟ پسرت مشکلی داره حالا؟؟؟ هی میگن شیرخشک اله بله... الانم دخت ...

پسرم کلاس اوله 

خوشگل سالم و باهوش

خیلیم کمتر از بچه های دیگه مریض میشه

دخترمم دو هفته ای میشه شیرخشکی شد 

من سر پسرم خیلی حرف شنیدم ولی همیشه گفتم هیچ مادری دلش نمیخواد بچه رو از شیر خودش محروم کنه اگه ندادم یعنی نمی‌شده 

سر دخترمم حرف هست ولی اهمیت نمیدم 

مهم خودمم که میدونم تو مادری کم نمیذارم

2706