2703
2553
🤣🤣خیییلی هوله

😊

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
ستایش نظر پسر و دخترش واسش مهم نبود دیگه نظر کاربرای نی نی سایت  بماند😂

🤣🤣

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
کجاش جوونه ؟هم سن ستایشه

ولی ازدواج نکرده .برای یه آقا جوونه این سن .فردا بچه میخواد .کلی مشکل پیدا میکنن این تیپ ازدواجا.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2714
هدیه دوشنبه آخر ماه همراه اول فراموشتون نشه . *100*#۶۴ فرصت کمی باقی مونده .

چ هدیه ای؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
اینا ب کنار چ جیگریه مظفری😆منم عاشقش شدم.55 سالشه

وای اصلادنمیاد باهاش من از دوران دبیرستانم دوسش داشتم  ...اونموقع تو یه فیلم بازی میکرد ...  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
همون ماکه  غش کردیم از خنده جای خابشو داشت فراهم میکرد  ... شوهرم میگه ستایش چه عجله داره ...

حامله نشه تا فردا شب صلواات

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چ هدیه ای؟

تا ۱۰۰ گیک بسته به شانس ، اینترنت رایگان میده

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706