2726

دوشنبه راس ساعت ۲ میبینمون دیر نکنید تروخداااا داماد حالش مساعد نیس 

راستی بگم قرار شد من قند رو بسابم هان

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من موافقم ولی با این پسر نه . هم جوونه ، هم بچه نداره.

کجاش جوونه ؟هم سن ستایشه

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2728
با ازدواجش كاري ندارم ولي خيلي زوود دست ب كار شدن داشت براش جا درست ميكرد توو خونه سبحاان الله😂

همون ماکه  غش کردیم از خنده جای خابشو داشت فراهم میکرد  ... شوهرم میگه ستایش چه عجله داره 🤣🤣

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
اینا ب کنار چ جیگریه مظفری😆منم عاشقش شدم.55 سالشه

واقعااا چ خوب مونده ماشاالله

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

موافقم اگه واقعا مرد خوبی باشه و از این ب بعد خوشبحت شه

ن معتاد و بیکار و ...بخواد باز طلاق بگیره بدبخت تر شه

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2706