1464
1411
مگه فرقیم داره زن بیوه یا دختر؟

اره یه تیکه گوشت نداره.ارزش زن تو ایران به همین تیکه گوشته.

#زنان_علیه_زنان

سلام من عروسک جان هستم و عروسک میبافم.آدرس پیجم [email protected]اگه میخوایی کارهامو ببینی بیا پیجم یا اگه اینستاگرام نداری همینجا سفارش بده تا عروسک رو برات بفرستم❤

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

بچه ها  مظفری  مجرد تو واقعیت  ؟

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .
1436
اره مسخره هول هول پریده تو گالری عکس منو گذاشتی؟؟؟

اونجاییکه نباید به دخترو داماد می‌گفت گفت ولی الان که باید با دخترش درد دل میکرد یکهو سرخود شد اخمخ خخخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
با ازدواجش كاري ندارم ولي خيلي زوود دست ب كار شدن داشت براش جا درست ميكرد توو خونه سبحاان الله😂

خخخ دقیقافیلمای ایرانیم دیگ دارن کم کم ب سمت جاهای منحرف کشیدمیشن😂🤣

دوستان میشه بادلای پاکتون برام یه صلوات بفرستین  منم مامان بشم😍🙏اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
۲۰ سال بی شوهر بوده خواهر گلم ۲۰ سال 

خو پ غلط كرد با عكس طاهر اينجوري حرف ميزد ك فقط تو

😒😒

سپس ميرود ب سمت قرص هاي اعصابش😂

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
خیلی فرق داره دختری ک منتظر مرد اسب سواره ببره خوشبختش کنه با کسی ک قبلا ابن تجربه رو داشته

نه هرکسی حق داره زندگی کنه حالا اون چون یه بار تجربه کرده دیگه بهش حرومه نباید بکنه؟بعدشم پسره خودش ۵۰سالشه ۲۰سالش که نیس 

1334
نه یه دختر داره متاهل

خوبه متاهل بچه هاداشتن براش تورپهن میکردن

دوستان میشه بادلای پاکتون برام یه صلوات بفرستین  منم مامان بشم😍🙏اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
1474
بچه ها  مظفری  مجرد تو واقعیت  ؟

نه بابا زن داره بچه بزرگم داره 

۵۱ سالشه ها

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  

هرادمی حقشه اینکارو بکنه

نگاهم با پستت کرد برخورد 👀.. خدا مرگت بده حالم ب هم خورد😖😷...I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
نه بابا زن داره بچه بزرگم داره  ۵۱ سالشه ها

دمش گرم خوب مونده

1450