1507
1411

ستایش نظر پسر و دخترش واسش مهم نبود

دیگه نظر کاربرای نی نی سایت  بماند😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظر من،نظر منه من شمارو اجبار نمیکنم نظرمو قبول کنید قرار هم نیست با توهین و بی ادبی شما نظرمو عوض کنم اگر دلیل منطقی دارید و میتونید به دور از توهین و تندی و...، متمدنانه گفت و گو کنید خوشحال میشم باهاتون هم صحبت بشم اما اگر قراره توهین، تندی، قضاوت، مسخره کنید یا اصل حرفمو نفهمیده باشید با یه "باشه" به بحث خاتمه میدم که نه اعصاب من خورد بشه نه شما☺️خواهشمندیم در صورت داشتن اعصاب کافی و لحن مودبانه و در صورت متوجه شدن کامنتم ریپلای بفرمایید😉والا این دو روز دنیا ارزش اعصاب خوردی تو نی نی سایتو دیگه نداره👎🏻

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

موافقم اگه واقعا مرد خوبی باشه و از این ب بعد خوشبحت شه

ن معتاد و بیکار و ...بخواد باز طلاق بگیره بدبخت تر شه

خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               
1436
🤣🤣خیییلی هوله

😊

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .
ستایش نظر پسر و دخترش واسش مهم نبود دیگه نظر کاربرای نی نی سایت  بماند😂

🤣🤣

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
1485
کجاش جوونه ؟هم سن ستایشه

ولی ازدواج نکرده .برای یه آقا جوونه این سن .فردا بچه میخواد .کلی مشکل پیدا میکنن این تیپ ازدواجا.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
هدیه دوشنبه آخر ماه همراه اول فراموشتون نشه . *100*#۶۴ فرصت کمی باقی مونده .

چ هدیه ای؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
1476
اینا ب کنار چ جیگریه مظفری😆منم عاشقش شدم.55 سالشه

وای اصلادنمیاد باهاش من از دوران دبیرستانم دوسش داشتم  ...اونموقع تو یه فیلم بازی میکرد ...  

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .

مظفری پسر خوبیه.ستایشم حقشه بعد اون همه بدبیاری مرگ مامانش داداشش باباش شوهرش و اون همه آوارگی بایکی باشه.

کاش این خصلت شیطانو یادبگیریم و ب دروغ جلوی آدما تعظیم نکنیم....ب دروغ وانمود ب دوست داشتن آدما نکنیم...شیطان هر چی که بود تظاهر به دوست داشتن آدما نکرد....
همون ماکه  غش کردیم از خنده جای خابشو داشت فراهم میکرد  ... شوهرم میگه ستایش چه عجله داره ...

حامله نشه تا فردا شب صلواات

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
چ هدیه ای؟

تا ۱۰۰ گیک بسته به شانس ، اینترنت رایگان میده

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
1508