2410
2553
عنوان

اونایی ک از دست شوهراشون شکارن بیان اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😡😡😡🤬🤬🤬🤬🤬🤬😡😡😡😡🤬🤬🤬😡😡😡🤬🤬🤬منم خیلی از دستش شکارم ...معلوم نی داره با کی لاس میزنه ...

😂😂😂😂😂😂👍حرف منو میزنی دقیقا همینارو میگم ب علاوه اینک ب خودم قول دارم شبی ک عقد کردیم تنها شدیم سکی بخوابونم گوشش ک چرا دیر اومد

2720

خدا از این مردهای خائن نگذره من از پدرم شکارم که به مادرم خیانت کرده عوضی خدا جوابشو بده

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
از هفت دولت ازادی عزیزم حالشو ببر ،سیر که بشه خودش میاد سراغت 😃😃

😔😔میترسم تا اون موقه مریض بشه😥

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
2714
😂😂😂😂😂😂👍حرف منو میزنی دقیقا همینارو میگم ب علاوه اینک ب خودم قول دارم شبی ک عقد کردیم تنها شدی ...

🤣🤣🤣🤣🤣وای نه من بغلش میکونم میگم خیلی منتظرت بودم بعد با زانوی پا میزنم اونجاش بترکه😑مرتیکه دلدار بی مسئولیت😋

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣

هر بار سر ي موضوع بي ربط بهم منت مي زاره كه اره تو منو فقط برا پول ميخاى و من هميشه حامى تو ام و فلان

منم از امروز بش گفتم ي قرون پول هم ازت نميگيرم و ميخام رو پاى خودم بايستم الانم فقط دوتا سكه ٥٠٠تومنى دارم 

اما خب خوشحالم ك قرار نيس زير دين كسي باشم

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
نه داستان زندگیم خیلی پیچیده اس 

همونه پ عزیزم چهره خشن باباتون ندیده ک اینطوری میکنه 

شوهرخواهر منم همینطوری بود بعد ۲۰سال خواهرم صداش دراومد شوهرشو از خونه انداخت بیرون دوتا بچه داره ک بزرگن شوهرش جایی رو نداش ک بره ی هفته بیرون از خونه تو ماشین میخوابید خودش زنگ زد ب بابام ک دوساله حرف از طلاق میزنه و... بابام هم رف بعد ۲۰سال شستش و پهنش کرد الان خیلی خوب شده گوش شیطون کر

منم از شوهرم خیلی ناراحت و ناامیدم. خیلی دلم رو شکسته و حرفهای بی ربط زده چند روز پیش. هرکار میکنم نمیتونم فراموش کنم. از حرفاش به این نتیجه رسیدم که فقط واسه پول اومده منو گرفته و این خیلی دردناکه برام. حس میکنم با زندگیم بازی کرده و دیگه نمیتونم دوستش داشته باشم. 

2706