1507
1411
عنوان

اونایی ک از دست شوهراشون شکارن بیان اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 33 پست

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1484
😂😂😂😂😂😂👍حرف منو میزنی دقیقا همینارو میگم ب علاوه اینک ب خودم قول دارم شبی ک عقد کردیم تنها شدی ...

🤣🤣🤣🤣🤣وای نه من بغلش میکونم میگم خیلی منتظرت بودم بعد با زانوی پا میزنم اونجاش بترکه😑مرتیکه دلدار بی مسئولیت😋

هر بار سر ي موضوع بي ربط بهم منت مي زاره كه اره تو منو فقط برا پول ميخاى و من هميشه حامى تو ام و فلان

منم از امروز بش گفتم ي قرون پول هم ازت نميگيرم و ميخام رو پاى خودم بايستم الانم فقط دوتا سكه ٥٠٠تومنى دارم 

اما خب خوشحالم ك قرار نيس زير دين كسي باشم

نه داستان زندگیم خیلی پیچیده اس 

همونه پ عزیزم چهره خشن باباتون ندیده ک اینطوری میکنه 

شوهرخواهر منم همینطوری بود بعد ۲۰سال خواهرم صداش دراومد شوهرشو از خونه انداخت بیرون دوتا بچه داره ک بزرگن شوهرش جایی رو نداش ک بره ی هفته بیرون از خونه تو ماشین میخوابید خودش زنگ زد ب بابام ک دوساله حرف از طلاق میزنه و... بابام هم رف بعد ۲۰سال شستش و پهنش کرد الان خیلی خوب شده گوش شیطون کر

منم از شوهرم خیلی ناراحت و ناامیدم. خیلی دلم رو شکسته و حرفهای بی ربط زده چند روز پیش. هرکار میکنم نمیتونم فراموش کنم. از حرفاش به این نتیجه رسیدم که فقط واسه پول اومده منو گرفته و این خیلی دردناکه برام. حس میکنم با زندگیم بازی کرده و دیگه نمیتونم دوستش داشته باشم. 

8
مگ‌میشه همچین پیشنهادی داد

الان پست های دیگرت رو هم خوندم فهمیدم که نمیشه...

الان چندتا دلیل مهم برای حال بدت داری،

یکی اش اینکه تازه زایمان کردی، ادما هنوز هورمون هاشون بالا پایین ه و خیلی ممکنه به افسردگی بعد از زایمان مبتلا شن،

بعدم که دو تا بچه هستن و تو خونه موندن با دوتا بچه دست تنها خودش کلافه کننده است

سومی اش هم اینه که غریب هستی،

شوهرتم که طبیعتا مثه همه شوهرا صبح تا شب سر کاره و شب که بیاد خودش خسته و لهه...

بشین ی لیست درست کن ببین چیکار دوست داری انجام بدی،

که بشه تو خونه و وقتهایی که بچه هات خوابن انجام داد؟

خیاطی؟

نقاشی؟

رمان؟

فیلم؟

...

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر من تا دو ساله ترک کرده معتاد بود

عزیزم چون پشتوانه ای نمیبینه برات این کارهارو میکنه 

جز اینک جلوش دربیای کاری نمیتونی بکنی 

بابای من دخالت نمیکنه تو زندگی بچهاش ما هم خدایی اخلاقی نداریم ک با هر دعوا بریم سراغ خانواده سعی میکنیم حلش کنیم خواهرم بعد ۲۰سال صداش دراومد ک حق هم داش