2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زود میخوابه اما بازم همون بساطه انگار عادت کرده من یکساعت تمام نازشو بکشم

براش ساعت زنگدار بگیر، بذار خودش بیدار شه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728
اوله آخه این اصلا یه بداخلاقی میشه که بیا ببین حتی میزنه منو و کلی غرغر

پسر من پیش دبستانیه، اولش غر میزنه، اما تا بهش میگم بیدار نشی من میخوابم، از جاش میپره،،، دخترم ولی با یه بار صدا زدن بیدار میشه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
کاش یه نفر یه راه تضمینی و امتحان شده داشت

خانمی به این سوالات جواب بده لطفا.

شبا ساعت چند میخوابه؟

پسره یا دختر؟

چند تا بچه دارید؟

نیمه اولیه یا دومی؟

و خانواده ی خودتون یا همسرتون آدم خواب سنگین و سخت بیدارشو دارید یانه؟

معلمشون نگفته دوربین دارم کارای خونه رو میبینم؟

هرچه کنی بخود کنی گرهمه نیک و بد کنی
شبا ده میخوابه دختره تک فرزنده من و باباش هر دو خواب‌آور هستیم نیمه اولی سوال آخر هم نمیدونم

بچه ی ابتدایی باید ساعت نه بخوابه،خودت بخوابونش با آرامش،با قصه،با لالایی،با نوازش،خیلی مهمه که چجور میخوابه.

دخترا از پسرا لوس ترن اینو باید بدونی.

بچه ی شما تک فرزنده اینم مزیده بر علت میشه که نازش خریدار بیشتری داشته باشه و همیشه کانون توجه باشه.

بچه ی نیمه دومی پخته تر و عاقلتر از نیمه اولیه.

دختر شما تازه ۶سالش تموم شده،خیلی کوچیکه.

خواب سنگین بودن والدین ارثا به بچه تون منتقل میشه،شما نمیتونید خونشو عوض کنید.

معلومه معلم این جریان دوربین رو نگفته،چون اگه گفته بود باور میکرد و میترسید.

از معلمش بخوایید جدا از بچه ها اینو بش گوشزد کنه و بگه اگه با مادرت همکاری کنی تو مدرسه تشویق میشی.

اینارو گفتم که بدونی باید صبر خودتو بیشتر کنی.

بمرور زمان بهتر میشه،عجله نکن.

پسر منم کلاس سومیه،دوسال خون به جیگر شدم تا بهتر شه(البته اون مشکلات عدیده ی خودشو داشت دیر بیدار نمیشد)

هرچه کنی بخود کنی گرهمه نیک و بد کنی