2410
2553

بیاین باهم دردودل کنیم..البته اگه مادرشوهرتون مث واس من ادم بدیه وهمش سرش توکارشماس ومدام دخالت میکنه😢شوهراتون روزی چندبارمیرن خونه ننشون؟؟من خودم ۴_۵روزیه بار میرم انقد ک نیش میزنه نمیخام اصن ببینمش همینم ب زورمیرم ک دهنشو ببندم ولی شوهرم روزی ۴بارمیره هرچیم میگم کمتربرو گوش نمیده شماچیکارمیکنین؟

خیلی ادم دوب هم زنیه واصلا تعادل نداره من خیلی احترام میزارم وکمکش میکنم ولی اون همش بی احترامی میکنه..دعاکنین بتونیم یه خونه جور کنیم بریم😔شوهرمم بااین کاراش ک همش میره خونه ننش خیلی ناراحتم میکنه

خواهرم طبقه بالای مادرشوهرشه واحد بغلیشم جاریشه

ماه تا ماه نمیبینتشون ظاهرا باهم خوبن همسرش اصلا نمیخواد یه سر برن پایین ماهی یکبار به زور خواهرم میره پایین

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

سلام عزیزم ماهم یه جاییم ولی مادرشوهرم ادم خوبیه---اگه خریدی چیزی کنه---واسه خونه ما هم می فرسته---کمک مالی هم زیاد کرده---کلا ادم دلو چشم سیریه---فقط یه نکته بد اینه که من روش حساسم جایی میریم می پرسه کجا میرین یا اگه دیر کنیم زنگ میزنه---اونم به خاطر وسواسشه---ولی من اذیت میشم

برام دعا کنید خدابه منم نی نی بده😍😍😍
سلام عزیزم ماهم یه جاییم ولی مادرشوهرم ادم خوبیه---اگه خریدی چیزی کنه---واسه خونه ما هم می فرسته---ک ...

خداروشکرک خوبین..مادرشوهرمنم میپرسه من ب شوهرم میگم رفتنی بیرون نرو پایین من دوست ندارم اطلاع بدی کجامیریم چرا بایدمادرت ازهمه کارای ماسردربیاره ولی گوش نمیده

ما یه کوچه فاصله داریم

کارتش دست شوهرمه همه خریداش  و کارای فنی خونش رو شوهرم میکنه بعضی وقتا یکم اذیت میشم ولی نه زیاد اما شوهرم هوامو داره و  مادر شوهرمم اهل حرف بیاره و ببره نیست  اکثرا هم خونه نیست و شوهرم خریدا رو میزاره تو یخچالو میاد  خودمم دوهفته ای یک ساعت بعد شام میرم

ینی شوهرت خواهرتم ماه ب ماه نمیره خونه مادرش؟

نه میگه ازشون خوشم نمیاد اول زندگی اذیتت کردند یادم میاد حالم بد میشه

اول زندگی از این صحبتای خاله زنکی راه انداختن خواهرم خیلی حرص خورد

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
2714

ما یه جاییم شوهرم هرشب اونجاس خرج خونشونم میده یه برادر شوهرمفت خور دارم سر کار نمیره خرج زن و بچه اونم میده

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
ما یه کوچه فاصله داریم کارتش دست شوهرمه همه خریداش  و کارای فنی خونش رو شوهرم میکنه بعضی وقتا ...

اگه مادرشوهرمنم مث توخوب بود اذیت نمیشدم اصلا تازه خودم روزی ۱۰بارمیرفتم پیشش ولی وقتی اذیتم میکنه دوس ندارم برم واز زیادرفتن شوهرمم ناراحت میشم

ما یه جاییم شوهرم هرشب اونجاس خرج خونشونم میده یه برادر شوهرمفت خور دارم سر کار نمیره خرج زن و بچه ا ...

پس کی این شوهرامون میخان بچسبن ب زن وزندگیشون؟؟والا من شوهر هرکیومیبینم بجززنو بچشون هیچ کس دیگه  ایو نمیشناسن اونوقت واس ما اینجوری

نه میگه ازشون خوشم نمیاد اول زندگی اذیتت کردند یادم میاد حالم بد میشه اول زندگی از این صحبتای خاله ...

ب خواهرت بگو خیلی قدرشوهرشو بدونه کاش شوهرمنم بدیای مادرشو میدید ویه جوری بهشون میفهموند ک رومن غیرت داره ولی مادرشوهرم هرکاری میکنه اصلا براش انگارمهم نیس

منم خیلی حرص میخورم از دستشون ی چیز جدید میخرم نمیتونم بپوشم همش ب شوهرم میگه حتما پولت زیاده ک واس زنت زیادی خرج میکنی همش ب بهونه های مختلف ازش پول میکشن ی برادر شوهر مفت خورم دارم ک جرجشونو مادرشوهرم میده انقد ک ایتجا حرص خوردم قلبم درد میکنه

۶۵ تاریخ تولدم نیس همینجوری نوشتم .متولد ۷۴ رم 😉😉
2706