1464
1411

بیاین باهم دردودل کنیم..البته اگه مادرشوهرتون مث واس من ادم بدیه وهمش سرش توکارشماس ومدام دخالت میکنه😢شوهراتون روزی چندبارمیرن خونه ننشون؟؟من خودم ۴_۵روزیه بار میرم انقد ک نیش میزنه نمیخام اصن ببینمش همینم ب زورمیرم ک دهنشو ببندم ولی شوهرم روزی ۴بارمیره هرچیم میگم کمتربرو گوش نمیده شماچیکارمیکنین؟

خیلی ادم دوب هم زنیه واصلا تعادل نداره من خیلی احترام میزارم وکمکش میکنم ولی اون همش بی احترامی میکنه..دعاکنین بتونیم یه خونه جور کنیم بریم😔شوهرمم بااین کاراش ک همش میره خونه ننش خیلی ناراحتم میکنه

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

سلام عزیزم ماهم یه جاییم ولی مادرشوهرم ادم خوبیه---اگه خریدی چیزی کنه---واسه خونه ما هم می فرسته---کمک مالی هم زیاد کرده---کلا ادم دلو چشم سیریه---فقط یه نکته بد اینه که من روش حساسم جایی میریم می پرسه کجا میرین یا اگه دیر کنیم زنگ میزنه---اونم به خاطر وسواسشه---ولی من اذیت میشم

1473
سلام عزیزم ماهم یه جاییم ولی مادرشوهرم ادم خوبیه---اگه خریدی چیزی کنه---واسه خونه ما هم می فرسته---ک ...

خداروشکرک خوبین..مادرشوهرمنم میپرسه من ب شوهرم میگم رفتنی بیرون نرو پایین من دوست ندارم اطلاع بدی کجامیریم چرا بایدمادرت ازهمه کارای ماسردربیاره ولی گوش نمیده

ما یه کوچه فاصله داریم

کارتش دست شوهرمه همه خریداش  و کارای فنی خونش رو شوهرم میکنه بعضی وقتا یکم اذیت میشم ولی نه زیاد اما شوهرم هوامو داره و  مادر شوهرمم اهل حرف بیاره و ببره نیست  اکثرا هم خونه نیست و شوهرم خریدا رو میزاره تو یخچالو میاد  خودمم دوهفته ای یک ساعت بعد شام میرم

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ینی شوهرت خواهرتم ماه ب ماه نمیره خونه مادرش؟

نه میگه ازشون خوشم نمیاد اول زندگی اذیتت کردند یادم میاد حالم بد میشه

اول زندگی از این صحبتای خاله زنکی راه انداختن خواهرم خیلی حرص خورد

1449
ما یه کوچه فاصله داریم کارتش دست شوهرمه همه خریداش  و کارای فنی خونش رو شوهرم میکنه بعضی وقتا ...

اگه مادرشوهرمنم مث توخوب بود اذیت نمیشدم اصلا تازه خودم روزی ۱۰بارمیرفتم پیشش ولی وقتی اذیتم میکنه دوس ندارم برم واز زیادرفتن شوهرمم ناراحت میشم

ما یه جاییم شوهرم هرشب اونجاس خرج خونشونم میده یه برادر شوهرمفت خور دارم سر کار نمیره خرج زن و بچه ا ...

پس کی این شوهرامون میخان بچسبن ب زن وزندگیشون؟؟والا من شوهر هرکیومیبینم بجززنو بچشون هیچ کس دیگه  ایو نمیشناسن اونوقت واس ما اینجوری

نه میگه ازشون خوشم نمیاد اول زندگی اذیتت کردند یادم میاد حالم بد میشه اول زندگی از این صحبتای خاله ...

ب خواهرت بگو خیلی قدرشوهرشو بدونه کاش شوهرمنم بدیای مادرشو میدید ویه جوری بهشون میفهموند ک رومن غیرت داره ولی مادرشوهرم هرکاری میکنه اصلا براش انگارمهم نیس

منم خیلی حرص میخورم از دستشون ی چیز جدید میخرم نمیتونم بپوشم همش ب شوهرم میگه حتما پولت زیاده ک واس زنت زیادی خرج میکنی همش ب بهونه های مختلف ازش پول میکشن ی برادر شوهر مفت خورم دارم ک جرجشونو مادرشوهرم میده انقد ک ایتجا حرص خوردم قلبم درد میکنه

۶۵ تاریخ تولدم نیس همینجوری نوشتم .متولد ۷۴ رم 😉😉
1476
ب خواهرت بگو خیلی قدرشوهرشو بدونه کاش شوهرمنم بدیای مادرشو میدید ویه جوری بهشون میفهموند ک رومن غیرت ...

اره واقعا شوهر خوبی داره شوهرمنم همش تلاش میکنه به رو خودش نیاره و حرکتای زشتشونو نبینه

من ک نه اهمیتی میدم به حرفاشون ن محل میدم. به شوهرم زیاد حرف میگن چیزی برام خریدنی... ولی همسرم چیزی نمیگه بهشون ینی هم احترام اونارو نگهمیداره هم کارخودشو میکنه😐😂... منم گاهی زیاد حرص میخورم ولی شوهرم کِ پشتمه خیالم راحته منم خودمو بین شوهرمو خانوادش نمیزارم. میره سر میزنه هیچ وقت نمیگم نرو بسته دیگه همش اونجایی و فلان. وگرنه حساس تر میشن و میگن خانمم دوس نداره با خانوادم معاشرت کنم.