2726
عنوان

از آشپزی دیگه متنفر شدم اینقدر وقتمو میگیره چی کنم آخه🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 21 پست

منم شوهرم خیلی بدغذاست. مرغ دوست نداره هیچ نوعش رو حتی جوجه کباب.عدس پلو و باقالی پلو و لوبیا پلو والبالو پلو هم دوست نداره.خورش کرفس و خورش بامیه و خورش فسنجون و خورش اسفناج هم نمیخوره. غذاهای بادمجون دار هم که میگه نفاخه.حالا پیدا کنید من چی درست بکنم؟

سخته که بخوای باب میلش درست نکنی چون حس سربار بودن بهشون دست میده ولی خودشون باید رعایت کنن..مامانت ...

فعلا چند ماهه بابا از دنیا رفته مامانم پاشو جراحی کرده چون تو یه ساختمونیم مسئولیت مامان با منه خیلی وقتها حالشو ندارم یا خسته ام یا غذایی دوست دارم بذارم ولی میدونم مامان دوست نداره نمیذارم . خیلی سخته 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب با خانوادت صحبت کن بعضی روزها اونا بیان برای مامانت آشپزی کنن تا شما هم اون روزها غذای ظهر وشبتو یکی کن و استراحت کنی

اگه دوست داشتید برای  تو راهی من یه صلوات بفرستید😘ممنونم ازت❤️ 
2728
فعلا چند ماهه بابا از دنیا رفته مامانم پاشو جراحی کرده چون تو یه ساختمونیم مسئولیت مامان با منه خیلی ...

انشالله مامانتون سایه شون بالا سرت باشه 

چند ماهه تجمل کن انشالله خوب میشن 

من یک سری مواد فریز میکنم مثلا مایه ماکارونی به اندازه سه وعده درست میکنم بعد وقت ندارم فقط لا ب لا ماکارونی دم میکنم 

بزرگترین مشکل برای من اینکه چی درست کنم 

اما هفته هایی که مینویسم راحتتر هستم 

ناهار که هیچی شام میتونی سبک‌تر بذاری 

یک لیست از غذاها بنویس ببین کدوم وقت کمتری میگیره 

انشالله موفق باشی و خدا بهت توان بده