2726
عنوان

چرا همه حاشون از ستایش بهم خورده؟من ندیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 38 پست
اتفاقا دارن یاد میدن حلال خدا رو با رسوم مسخره حرام نکنید ازدواج حلال خداست با زشت وعیب وقبیح وسنی ا ...

من نمیگم که ازدواج نکنن ولی مادرش حق داره اینهمه زحمت پسرش کشیده حق نداشتن دلش بشکنن باید کم کم دلش بدست می اوردن بعد ازدواج میکردن

نگفت همش تو تخت خوابه . گفت نصف روز تو رخت خوابه ...  نمیتونه باردار شه ....  

ازدواج فقط برای روزای سلامتی و شادی نیستا 

در ضمن چرا هوو اورده میتونست طلاق بده

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی راضی کردن خانواده عاقلانه است که خانواده عاقل باشن و دلیل مخالفتشون هم عاقلانه باشه

یعنی خانواده های مهدی و ستایش دیوونن فقط این دوتا عاقلن مادرش اینهمه زحمتش کشیده با اون حالش از پله ها بالا میرفت براش غذا میبرد بهتر این بود اول دل مادرش بدست میوردن

2728
خب وقتی باعث اعصاب خوردی میشه و توهین به مخاطب هست ندیدنش بهتره تا ادم ببینه و بعدش واسش اعصاب خوردی ...

امشب واقعا ب شعور مخاطب توهین شد ...  دیشب سر شام   ستایش گفت ک شوهر برام پیداش شده . همه گذاشتن رفتن .تازه قبل اون طرف تو اتاق عمل بود ...... بعد اینا رفتن آمل ...  خانوم بزرگ وعده گرفت  اینارو شام ....  بعد پسره زنگ زد گفت ک من تازه از اتاق عمل در اومدم . هر جور حساب میکنم میبینم  ۲۴ ساعت تو اتاق عمل بوده 😐

ازدواج فقط برای روزای سلامتی و شادی نیستا  در ضمن چرا هوو اورده میتونست طلاق بده

منم همینو میگم . بچه دار نمیشد بچه میاورد از پرورشگاه .. چرا رفته براش زن گرفته ...

مرده اگ فقط واسه سلامتیش میخواد میخوام نخواد 

من نمیگم که ازدواج نکنن ولی مادرش حق داره اینهمه زحمت پسرش کشیده حق نداشتن دلش بشکنن باید کم کم دلش ...

اینجور مادرها دلشون نرم نمیشه تا آخر عمر هم برای عروسشون دارن این پسره کار آخر رو اول کرد مرگ یکبار شیون هم یکبار

برای بارداری راههای دیگه هم بود، در ضمن اگه برعکس بود آیا این راه راه خوبی بود؟ 

نه ... مثلا میخواستن بگن خانوم بزرگ خیلی میفهمه ... خیلی از خودگذشته و فهمیده است .

آره واقعا این همه راه بارداری . رحم اجاره ای . تخمک اهدایی .  

فیلم رو کلا ب  گند کشیدن  با ایده هاشون ...