2410
2553

چی شده این قسمت انقدر میگید حالم بهم خورد و فلان؟

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

هدیه دوشنبه آخر ماه همراه اول فراموشتون نشه .

*100*#۶۴

فرصت کمی باقی مونده .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

دوشنبه ساعت دو عقدشه😝😕

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

من که خیلی خوشم اومد ..بنظرم بقیه هم جوگیر شدن ..سریال قشنگه خداوکیلی

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2714

بچه ها میدونید چرا ستایش این سری جوون کردن چون قرار بوده عاشق بشه و ازدواج کنه .پیر بود کی میگرفتش😁

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
خانوم بزرگ گفت من واسه دومادم زن گرفتم چون دخترم نمیتونه خدمات بده بهش ولی باید سایه مرد بالا سرش با ...

چی ؟واقعا اینو گفت؟😐😐

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  
چون فیلمه فقط داره وقیح بودن و آموزش میده. ستایش و پسره ۴۰ سالشونه باید اول خانواده هاشونو راضی کنن ...

خب اونا ناراضی ان چیکارشون کنن دیگع برن منت کشی کنن اجازه بدن عروسی کنن؟

راس میگه فردابایدبره سالمندان چرابایدتنهابمونه زن بیوه هم حق زندگی داره

2706