1464
1411
اره گفت  حشی گفت عروسم میخواد شوهر کنه گفت مگه چیه منم واسه دومادم زن گرفتم

واسه دومادش زن دوم گرفته یعنی بعد با افتخار تعریف میکنه؟خاک تو سرش😳😳😳

به گلم دست بزنی باغچه تو آتیش میزنم🥀

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473
خب اونا ناراضی ان چیکارشون کنن دیگع برن منت کشی کنن اجازه بدن عروسی کنن؟ راس میگه فردابایدبره سالمن ...

من نمیگم زن بیوه حق زندگی نداره ولی دونفر که ۴۰ سالشونه بزرگ و عاقل و بالغن نباید مثل بچه های ۱۶  ۱۷ ساله رفتار کنن باید بتونن عاقلانه خانواده هاشون راضی کنن

منو همسرم زمان ازدواج دوست بودیم و چون از دواستان مختلف بودیم خانواده ها راضی نبودن به هم قول دادیم تاخانواده ها از ته دل راضی نشن ازدواج نکنیم 

چون فیلمه فقط داره وقیح بودن و آموزش میده. ستایش و پسره ۴۰ سالشونه باید اول خانواده هاشونو راضی کنن ...

اتفاقا دارن یاد میدن حلال خدا رو با رسوم مسخره حرام نکنید ازدواج حلال خداست با زشت وعیب وقبیح وسنی ازش گذشته نباید کنار گذاشته بشه

اخه شبکه هلی دیگ چیزی نداره .. یا فوتباله یا .....  کم کم تلوزیون باید برداریم بوس کنیم ب ...

خب وقتی باعث اعصاب خوردی میشه و توهین به مخاطب هست ندیدنش بهتره تا ادم ببینه و بعدش واسش اعصاب خوردی باشه خب سریال و فیلم های دیگه هست

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
من نمیگم زن بیوه حق زندگی نداره ولی دونفر که ۴۰ سالشونه بزرگ و عاقل و بالغن نباید مثل بچه های ۱۶ &nb ...

وقتی راضی کردن خانواده عاقلانه است که خانواده عاقل باشن و دلیل مخالفتشون هم عاقلانه باشه

1444
اتفاقا دارن یاد میدن حلال خدا رو با رسوم مسخره حرام نکنید ازدواج حلال خداست با زشت وعیب وقبیح وسنی ا ...

من نمیگم که ازدواج نکنن ولی مادرش حق داره اینهمه زحمت پسرش کشیده حق نداشتن دلش بشکنن باید کم کم دلش بدست می اوردن بعد ازدواج میکردن

نگفت همش تو تخت خوابه . گفت نصف روز تو رخت خوابه ...  نمیتونه باردار شه ....  

ازدواج فقط برای روزای سلامتی و شادی نیستا 

در ضمن چرا هوو اورده میتونست طلاق بده

وقتی راضی کردن خانواده عاقلانه است که خانواده عاقل باشن و دلیل مخالفتشون هم عاقلانه باشه

یعنی خانواده های مهدی و ستایش دیوونن فقط این دوتا عاقلن مادرش اینهمه زحمتش کشیده با اون حالش از پله ها بالا میرفت براش غذا میبرد بهتر این بود اول دل مادرش بدست میوردن

1474
خب وقتی باعث اعصاب خوردی میشه و توهین به مخاطب هست ندیدنش بهتره تا ادم ببینه و بعدش واسش اعصاب خوردی ...

امشب واقعا ب شعور مخاطب توهین شد ...  دیشب سر شام   ستایش گفت ک شوهر برام پیداش شده . همه گذاشتن رفتن .تازه قبل اون طرف تو اتاق عمل بود ...... بعد اینا رفتن آمل ...  خانوم بزرگ وعده گرفت  اینارو شام ....  بعد پسره زنگ زد گفت ک من تازه از اتاق عمل در اومدم . هر جور حساب میکنم میبینم  ۲۴ ساعت تو اتاق عمل بوده 😐

ازدواج فقط برای روزای سلامتی و شادی نیستا  در ضمن چرا هوو اورده میتونست طلاق بده

منم همینو میگم . بچه دار نمیشد بچه میاورد از پرورشگاه .. چرا رفته براش زن گرفته ...

مرده اگ فقط واسه سلامتیش میخواد میخوام نخواد 

من نمیگم که ازدواج نکنن ولی مادرش حق داره اینهمه زحمت پسرش کشیده حق نداشتن دلش بشکنن باید کم کم دلش ...

اینجور مادرها دلشون نرم نمیشه تا آخر عمر هم برای عروسشون دارن این پسره کار آخر رو اول کرد مرگ یکبار شیون هم یکبار

برای بارداری راههای دیگه هم بود، در ضمن اگه برعکس بود آیا این راه راه خوبی بود؟ 

نه ... مثلا میخواستن بگن خانوم بزرگ خیلی میفهمه ... خیلی از خودگذشته و فهمیده است .

آره واقعا این همه راه بارداری . رحم اجاره ای . تخمک اهدایی .  

فیلم رو کلا ب  گند کشیدن  با ایده هاشون ...