1464
1459

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

هدیه دوشنبه آخر ماه همراه اول فراموشتون نشه .

*100*#۶۴

فرصت کمی باقی مونده .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
1436

دوشنبه ساعت دو عقدشه😝😕

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ﮐﺎﺵ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!تیکر به وقت کنکور 😍

من که خیلی خوشم اومد ..بنظرم بقیه هم جوگیر شدن ..سریال قشنگه خداوکیلی

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهار من 😻😻😻بُوَد آن گَه...💜💜💜که 💟یاااااارر💟می آید...😍😍😍برای سلامتیش یدونه صلوات میفرستی ؟👨🏾‍⚕️💏💏💏دعا کنین زود بیاد پیشم👫👫👫💑💑💏💏💏

بچه ها میدونید چرا ستایش این سری جوون کردن چون قرار بوده عاشق بشه و ازدواج کنه .پیر بود کی میگرفتش😁

لحظه ی تولد من به همان ثانیه ای برمیگردد که تو برای اولین بار بمن گفتی "دوستت دارم"
1334
چون فیلمه فقط داره وقیح بودن و آموزش میده. ستایش و پسره ۴۰ سالشونه باید اول خانواده هاشونو راضی کنن ...

خب اونا ناراضی ان چیکارشون کنن دیگع برن منت کشی کنن اجازه بدن عروسی کنن؟

راس میگه فردابایدبره سالمندان چرابایدتنهابمونه زن بیوه هم حق زندگی داره

امضامومیخونی واجب الصلوات میشی..یه صلوات
1474

من کلا نمیبینم.فقط واسم جالبه خب چرا وقتی با دیدن سریال باعث میشه به گفته خود دوستان به شعور مخاطب توهین شه و بعد پایان هرقسمت تاپیک های چه فیلم مسخره ای و... راجبش زده میشه خب چرا پیگیرین و نگاه میکنین خب

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
بچه ها میدونید چرا ستایش این سری جوون کردن چون قرار بوده عاشق بشه و ازدواج کنه .پیر بود کی میگرفتش😁

برا همین جوونش کردن .

کارگردان احمقش گفت برا اینکه تو این فصل مشکلاتش کمتره ، بر و روش خوب شده .ما هم مثلا  نفهمیدیم برا شوهر دادنش جوونش کردن .خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
1331