2733
2734
پس چی......ادای روشنفکرا رو در میاریم.

🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

انگار نه انگار توی قرن 21 ایم🤷🏼‍♀️

هنوزم عقاید منسوخ قدیمی هارو داریم

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقده بی انصاف خودش بره عشق و حال بعد تو رو منع کنه.اگه بچه رو نداد.دادگاه برات میزنه که در هفته ببین ...

منم حرصم از همینه..اگه خودش ازدواج نمیکرد میگفتم خودسم نرفته ولی وقتی خود هرزه کثافتش با وجود داشتن زن رفته خیانت کرده پس حق نداره برا من تعین تکلیف کنه..من خودم باید به این نتیحه برسم که بعد ازدواجم بچه رو پیش خودم نگه دارم یا نه ...نه که اون برا من تز بده..به وکیلم گفتم یا ببخش مهریه و نفقه در قبال حضانت بدون هیچ قید و شرطی یا کلا نمیبخشم و به خاطر نفقه میندازمش زندان تا بفهمه دیگه برا من شر و ور نگه..پسرمم بزرگ بشه قطعا منو درک میکنه من نمیخوام از خود گذشتگی الکی کنم بعد وقتی پسرم بزرگ سد همش سرش منت بزارم بشم بلای جون خودشو همسر آینده اش...

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2728

همسرشهید حججی بعدیسال شهادت شوهرش ازدواج کرد حححتی امام تبریک گفت! بعدستایش 22ساااال زحمت کشید از نیازای طبیعیش گدشت الان که میخواد بعد این همه گدشت صبر ازدواج کنه شده بی حیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا        

خدا❤️❤️❤️
واسه اینکه همش میگفت نمیزارم کسی جای طاهر رو بگیر بعد فرتی فرداش جواب بله داد مسخرست خوب

هنچین فرتی هم نبود ها بیست و دو سال بعد طاهر بود

بعدم قرار نیس کسی جای طاهر رو بگیره هر کسی جای خودش

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
وقتی این همه حرف منفی درمورد یه زن که همجنس خودمونه میشنوم از تعجب شاخ درمیارم...خب از اون موقع نخوا ...

ای وای چراهیشکی موضوع تاپیکمو نگرفته..؟؟بابا خب میکرد ولی اینجوری که نه بایدفیلمو یجوری بازی میکردن که ستایش ومظفری خانواده هاشونو راضی میکردن بعدازدواج میکردن،اینجوری واقعا توجامعه ما بدفرهنگ سازی میشه

منم حرصم از همینه..اگه خودش ازدواج نمیکرد میگفتم خودسم نرفته ولی وقتی خود هرزه کثافتش با وجود داشتن ...

به نظر منم عاقلانه ترین کار رو میکنی!فکر کن با هزار بدبختی و شرط و شروط مسخره پسرت رو بهت بدن،بعد چون اینجور بچه ها پدرشونو دیر به دیر میبینن دلتنگش میشن و بیشتر مشتاق دیدنشون میشن و بزرگ که بشن احتمال خیلی زیاد برن طرف پدری که هیچ زحمتی براشون نکشیده

جاری منم توی همین شرایط بود و متاسفانه شرط برادر شوهرم رو قبول کرد..نه به صورت کتبی..توافقی!

تهدیدش کرده شوهر کنی خودم میکشمت!!پول و نفقه و حمایت مالیشونم میکنه ولی چه فایده!جاریم تنهایی توی خونش داره منفجر میشه..حتی متوجه شدم یه وقتایی از پسرشم متنفر میشه چون پسره خیلی طرفه باباشه و عاشقه پدر نفهمشه

فکر اینکه فردا روزی پسرش بره طرف باباهه دیونه کنندس..چون داره جوونیش رو میزاره پاش

چی میگی تو😤😤😤😤
2738
هنچین فرتی هم نبود ها بیست و دو سال بعد طاهر بود بعدم قرار نیس کسی جای طاهر رو بگیره هر کسی جای خود ...

هیچ کس به شوهر کردنش ایرادی نمیگیره ولی همینکه یه دفعه جواب بله رو داد و اینکه حتی نظر بچه هاشم نپرسید و هنوز عقد نکرده داشت جای مهدی مظفری رو آماده میکرداینا زشت جلوه میده فیلم رو

دوستان گلم خوشحال میشم از کارهای من دیدن کنید.آدرس پیجم baftanihaye.rangarang⚘⚘🌼🌼
به نظر منم عاقلانه ترین کار رو میکنی!فکر کن با هزار بدبختی و شرط و شروط مسخره پسرت رو بهت بدن،بعد چو ...

درسته عزیزم خودمم نظرم همینه حالا برادر شوهر شما حمایت مالی میکنه اینکه هیچی...نه نفقه نه خرجی نه حداقل یه دست لباس برای بچه...کلا خودشو کشیده کنار اونوقت توقع داره من ازدواجم نکنم...

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
ای وای چراهیشکی موضوع تاپیکمو نگرفته..؟؟بابا خب میکرد ولی اینجوری که نه بایدفیلمو یجوری بازی میکردن ...

عزیزم هردوشون سنی ازشون گذشته و عاقل شدن در چنین شرایطی رضایت خانواده ها هیچ اهمیتی نداره چون تا جایی که تونستن برا خانواده اشون مایه گذاشتن

بابا چه بی حیایی فیلم ترکی و جم که ی سره رو همن یا لب و زناکاری حالا واسه ی نفس نفس نعوذبالله که م ...

کجا نفس نفس زدن توروخدا بگو کامل اون قسمتشو؟

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2706