2737
2734
از اولم اشتباه کرد که جوونیش رو هدر داد و ازدواج نکرد حالام که بچه هاش از آب و گل در اومده بازم حق ا ...

نمیدونم هر کسی عقیده ایی داره ولی واسه من این کار ستایش بد جا افتاده😐

خدایا زنده ام به امیدخودت💜👌🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک نکنم خیلی معمول باشه یه خانوم چهل و چند ساله با عروس و داماد و بچه های بزرگ یاد عشق و عاشقی بیفته ...

اره خب اون که صددرصد 

مخصوصا سر شام گفتن قضیه

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
نذار بگمممم خانوم مظفرییی بیاد  یک راست همتون رو قورت بده بره هااا 😐

عزیزم نزار فردوس رو بیارم یجا ببلعتون 😂😂😂😂😂😂😂😂😑😑😑😑

افتاد؟

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2728

فقط اونایی که جدی گرفتن😆😆😆😆😆

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
جالبه شب قبل به طاهر میگفت هیچکس نمیتونه جاتو بگیره فردا به مظفری بله گفت😐وفادار ایشونن بقیه ادا در ...

چرا انقد دیدتون منفیه آخه طاهر وجود داره برای همیشه تو قلبش...ولی نباید ازدواج کنه؟چرا انقد اینجوری قضاوت میکنین راجع به همجنس خودتون

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
دوماد دار شده خدا دار که نشده اگر اون موقع شوهر میکرد میگفتن بچه کوچیک و ول کرده رفته شوهر کرده عمری ...

👏🏻👏🏻خانما تو سن بالا. بخوان ازدواج کنن میشه بی حیایی ولی همین موضوع برا آقایون میشه از تنهایی درومدن 

یعنی توی تاپیک های ستایش امشب فهمیدم زن ستیزی و زنان علیه زنان تو خون یه عده هست! حتی به یه کاراکتر ...

اره به خدا قربون دهنت

تو فیلم مانکن هم داریوش زن جوون گرفته بد نیس اما کتی شوهر جوون کرده زشته

کلا انقد که ما تو کار دیگران دخالت میکنیم خودشون نمیکنن 

2706