2726
برو بابا من خودم رفتم ملاقات اقا داماد گفت خود خودت میسابی هرکی گفت من بسابم بفرست پیشم عصام رو تو د ...

نذار بگمممم خانوم مظفرییی بیاد  یک راست همتون رو قورت بده بره هااا 😐

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی...! ...   قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادمیدن خانواده رو واسه خواسته هاتون زیرپا بزارین

عزیزم زن ومرد چهل ساله که بچه20ساله نیستن واسه ازدواجش احتیاج به اجازه داشته باشن بعدم اینا که خونواده رو کنار نذاشتن خونواده ولشون کرد

2728
آره واقعا،،،ستایش با این سن و سالو دومادو،،،افتاده یادش شوهر کنه😩

از اولم اشتباه کرد که جوونیش رو هدر داد و ازدواج نکرد حالام که بچه هاش از آب و گل در اومده بازم حق ازدواج نداره کجاش بده؟؟چقد بابد از خودش بزنه برا بچه هاش

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
نه اینکه ما طاقت داریم طفلک اکانت نداره اینجا تاپیک بزنه 🤣

فک نکنم خیلی معمول باشه یه خانوم چهل و چند ساله با عروس و داماد و بچه های بزرگ یاد عشق و عاشقی بیفته....میخواد بگه چه اشکالی داره یه خانوم با چنین شرایطی ازدواج کنه....حرفش بد نیست نحوه ی اجراش ضعیفه و با هنجار های جامعه مطابق نیست

والا من از بس مادرشوهرم نشست دید منم باش دیدم دیگه دنبال میکنم

بنظرم هیچ اشکال نداره ازدواج کنه زندگیشو بکنه والا....

بچه ها همه زن و شوهر میرن سر خونه زندگیشون اینم تنها میمونه 

والا ازدواج کن یه همدم داشته باش به پای همم پیر بشن چشه

بعد ۸ سال انتظار...🤱...💕بالاخره گرفتمت بغلم فرشته کوچولوی نازنینم  خدایا شکرت💕

ازدواج یه خانوم بعد ۲۰ سال وقتی بچه هاش بزرگ شدن بی حیایی محسوب میشه ؟!!!خوبه حالا یه سره دم از حقوق بانوان میزنید حق یه زن فقط ورزشگاه رفتنه و پوشش اختیاری ؟!!حقش این نیست که بخواد عمرش رو با یه همدم و شریک سپری کنه حالا ضعف فیلمنامه رو نمیشه انکار کرد ولی اصل مطلب رو زیر سوال نبرید

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
حق داره ولی باید از اولش نه الان ک دوماد داره

دوماد دار شده خدا دار که نشده اگر اون موقع شوهر میکرد میگفتن بچه کوچیک و ول کرده رفته شوهر کرده عمری زحمت کشیده بزرگشون کرده فرستاده سر زندگیشون حالا وقتشه خودش به زندگیش برسه البته بحثم ستایش نیست همه زنهای بی گناه سرزمینمونه که همیشه محکوم به تنهایی و هستن و اگر بخوان ازدواج کنن بی آبرو هستن

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2706