1464
1411
عنوان

توفیلم ستایش چرا این همه بی آبرویی وبی حیایی.؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3851 بازدید | 156 پست

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1436
1444

حالا تو یه فیلمی یه اقایی میخاد مجدد ازدواج کنه این همه هیاهو نمیشه ها،  الان ببین چخبره

حتما لازم نیست شیطان ما را به یک سایت شیطانی وارد کند...برای او همین که نماز اول وقت را پشت یک مانیتور بگیرد کافیست.                                           اللهم عجل لولیڪ الفرج               🌸🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                                                    یـــابفـــرما بہ سرایم، یـــــا بفـــرما، بہ سر، آیــــم، غرضـــم وصل تـــــو باشد، چہ تو آیے ، چہ من آیــم.  
آره واقعا،،،ستایش با این سن و سالو دومادو،،،افتاده یادش شوهر کنه😩

چطور فردوس تو این سن و سال زن بگیره عیب نداره یا اون بدبخت دختره چون مریضه و بچه دار نمیشه باید زن بگیره اما ستایش ۲0ساله تنهاست حق نداره ازدواج کنه 

خداوندا مرا آن ده که مرا آن به ، در دنیا مرا یاد تو بس ، و در عقبی مرا دیدار تو بس
سینه ها  خانوم بزرگ چرا اینقد اویزون بود

دقبقااااا منم محوشون بودم😂

شازده کوچولو پرسید کی اوضاع بهتر میشه؟                 روباه گفت : از وقتی ک بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره ...                                                        ( کاربر قدیمی ام ک ب لطف بعضی دوستان ترکیدم 😏 ) 
1474
امروز شادیهههههههه دوشنبه راس ساعت ۲ همتون رو میبینم راستی قرار شد من قندشون رو بسابم هان

برو بابا من میسابممم خودم زنگ زدم ستایش جون گفت فقط تو باید بسابییی

شب شب شور و حاله ...یک شب بی مثاله...عروس میره به حجله امشب شب وصاله....عروس ببین که دوماد مثال شاخ شمشاد...تو این شب عروسی ازات یک بوسه می‌خواد...عروس باید ببوسه شاه دومادو ... این عاشق رسیده به مراد... همه بگین عروس ببوسه یالا...مبارکه عروسیتون ایشالله   
1450