2410
2553

عزیزم من از اینا خیلیییی حاجت گرفتم

قبلش بگم که معمولا مشکلاتی که برامون پیش میاد در اثر انرژیهای منفی هست که خودمون قبلش صادر کردیم.  ممکنه یه ناشکری باشه,  یه حسادت,  یه غیبت,... و خیلی چیزایی که شاید کار بد نباشن ولی انرژی منفی دارن مثل بی حوصلگی, نا امیدی,  ....

باید سعی کنیم با استغفار و طلب بخشش از خدا اون انرزیها رو پاک کنیم. یا اگه حق الناسی به گردنمون هست اونارو صاف کنیم.

البته سختیهای معصومین و امامان و علمای بزرگ ,  از نوع ماموریت الهی و امتحان الهی هستن و کلا قضیه شون با ما فرق میکنه

و اما ختمهای من که خیلی نتیجه گرفتم :

میتونی چهل بار زیارت عاشورا رو به نیت 14 معصوم و, حضرت زینب , حضرت معصومه,حضرت عباس و مادر بزرگوارش حضرت ام البنین بخونی , حتی میتونی توی یه روز هر چهل تاشو بخونی

دعای فرج هم هست  الهی عظم البلا ....

اینم صد بار بخونی برای گشایش خیلی خوبه , اصلن معنیشو بخونی متوجه میشی , میگه خدایا زمین و اسمان بر من تنگ شده و هجوم مشکلات و....  و بعد از صاحب الزمان درخواست کمک میکنه . این دعا رو ظاهرا پیغمبر به کسی برای خلاصی از زندان اموزش دادن.

و همینطور دعای توسل, اونم مثلا نیت کن به نیت 14 معصوم,  14 بار بخونی و به هر امام که میرسی از سوز دل به فارسی قسمش بدی که بین تو و خدا وساطت کنه

من خودم شدیدترین مشکلات زندگیمو با این 3 تا دعا حل کردم

فقط اینکه اولا از خدا بخای هرچی به صلاحته پیش بیاره و همچنین موقع دعا خوندن باید سعی کنی معانی شون رو هم در نظر بیاری و بدونی که مثلا این جمله که الان میخونی یعنی چی, شاید دو سه بار اول که میخونی سخت باشه,  ولی کم کم معانی رو کامل یاد میگیری

و کلا هر کار خوبی که میکنی,  ثوابش رو به همونها که بالا نوشتم و شهدا و.... هدیه کنی(هر اشخاصی که پیش خدا ابرو دارن,  دیگه حالا هر کی خودت دوست داشتی و یادت افتاد)

درضمن باید رابطه مون با خدارو هم صمیمی تر کنیم......  انجام واجبات و مستحبات,  پرهیز از حرام و مکروهات....

موفق و موید باشید... 

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ممنون‌ از راهنماییت‌. نماز جعفر خوندم پنج شش باری اما اثرنداشت

منم یکی دوبار خوندم 

هرچی قسمت باشه عزیزم 

انشالله خدا ی همسرخوب نصیبت بکنه التماس دعا 

برا منم دعا کن خدا ب منم ی همسر خوب بده

۲۵

والا قسمتتون نوشته شده. اصرار له ازدواج نکنید. همچین خبری ام نیست.

من ۳۲ سالگی ازدواج کردم. خیلیا میگفتن دیره فلان .ولی بخت خوب قسمتم شد. خدا خودشم برام گذاشت، اصرارم نکردم. 

از زندگیتون لذت ببرید. برای خودتون تفریح و استقلال و شادی درست کنید.هرچی به وقتش. انشالله بهترینها قسمتتون بشه

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
والا قسمتتون نوشته شده. اصرار له ازدواج نکنید. همچین خبری ام نیست. من ۳۲ سالگی ازدواج کردم. خیلیا م ...

درسته.اخه من خودمم قدرت جذب ادما رو ندارم.خیلی تلاش میکنم اما از توانایی من خارجه انگار.برا همین کسی نمیاد طرفم

2714