1472
1411
عنوان

کیا مثل من شیفت شب هستن؟؟

194 بازدید | 13 پست

از صبح کلاس بودم تا عصر اومدم تند تند کارهام رو کردمو فسقلی رو گذاشتم پیش مامان مهربونم الان هم شیفتم

👑مندختربارانم👑منهمانبوینمبارانم👑 من همان هوای بارانیم👑

خوشبحالت ما ک از هیچی شانس نیاوردیم حتی مادر

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1436
1432

شغلت چیه عزیزم؟؟؟

میشه واسه آرامشه دلم یدونه صلوات بفرستی...؟؟؟❤😍                                                                                                  *لطفا لایکم نکنید...                                           *اینجا مجازیست ومن شمارو نمیشناسم،پس ببخشید از اینکه نمیتونم درخواسته دوستیه شمارو قبول کنم.
مهد بود عزیزم

چی میخونی؟

❤الی امی الغالیه، شکراً لک لانک انتی امی ، امی انتی یا جَنت قلبی و فَرحت عمری، انتی النَعمه الی اشکرُ ربی علیها کُلَ یوم، انتی جَنتی فی هذه الدنیا و حُضنک هو وطن، امی انتی وَحدَک تعملین ماذا اُرید قَبل ان اَتکلم ، انتی وَحدک مِن یسهر ویتعب مِن اَجل راحتنا ، واقول بالختام ربی اَحفظ امی بِعینک التی لاتنام❤             ۹۸/۸/۳ساعت ۸ونیم صبح روز جمعه هوا عالیه😊
میشه نگم؟؟؟ چون بعضی ها حالا میان میگن دروغگویی و فلات

ن بگو عزیزم،خیلیا خیلی چیزا میگن،ما که نباید گوش بدیم😑😒

میشه واسه آرامشه دلم یدونه صلوات بفرستی...؟؟؟❤😍                                                                                                  *لطفا لایکم نکنید...                                           *اینجا مجازیست ومن شمارو نمیشناسم،پس ببخشید از اینکه نمیتونم درخواسته دوستیه شمارو قبول کنم.