1874
1823
بچه ها چی میپوشید؟؟؟

میخوام لباس عروس بپوشم حرص بخوره ستایش😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                       .          کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
عه توام میای😍

نه من لباس ندارم 

خیلی یهویی شوهر کرد

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

وای من لباس ندارم😩😩

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
1825

قبول دارین ک خیلی الکی و ابکیه این فیلمه

خیلی چندش حرفا و حرکاتشون

ولی بازم نگاه میکنم ک وقتم بگذره😂

بگو ک نیستی فقط خدای جانماز ها...بگو ک چاره سازی و خدای چاره سازها🍃❤.                                         اللهم صل علی محمد و آل و عجل فرجهم

علوسیه.دلت بوسوزع دعوت نیستی😋😋😋😋🤓🤓ما دعوتیم

ختمای درخواستیتون رو میتونین بیاین بگین تا برای حاجت رواییتون ختم بزاریم🤗😊خداروشکر حاجت روایی هم زیاد داشتیم انشالله شاهد حاجت روایی شما دوستای عزیزم هم باشیم❤@tavasolbeemamjavad

من پیژامهذشوخرمو میپوشم دخترامو نمیدونم چی بپوشونم

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭دل سوخته ام ،داغ دیده ام،همدرد ندارم،هیچکس درکم نمیکنه که غمم سنگیننه😭😭😭😭😭😭😭هرطور دوست دارن رفتار میکنن وحرف میزنن باهام😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
نه من لباس ندارم  خیلی یهویی شوهر کرد

بیا خودم میبرمت میخرم برات😬😬

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!    شاید آروم به نظر بیام😌ولی تو مغزم تا الان سه بار خوابوندم تو گوشت😒
خیلی مسخره خودشون بریدن و دوختن . نظر هیچ کس هم نپرسیدن . ستایش  داره کاناپه رو آماده میکنه واس ...

😂😂😂😂😂همونو بگو 

کم‌مونده حجله تزیین کنه 😁

دخمل نازم بالاخره اومدی بغل بعدددددد از کلی سختیخوش اومدی ب قربانت برم 
1826
حالا یه چیزی بپوش دیگه😂

نه من نمیام کارت دعوت نفرستاد برام

ناراحت شدم اصلا به ما نگفت میخواد شوهر کنه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
بیا خودم میبرمت میخرم برات😬😬

نمیخوام منو دعوت نکرد دختره سلیطه😑

من هرچی فک میکنم فقط سر مهدی سلوکی بی کلاه میمونه اگه همشون ازدواج کنن

🤔

ایشالله تو ستایش ۴اونم

ختمای درخواستیتون رو میتونین بیاین بگین تا برای حاجت رواییتون ختم بزاریم🤗😊خداروشکر حاجت روایی هم زیاد داشتیم انشالله شاهد حاجت روایی شما دوستای عزیزم هم باشیم❤@tavasolbeemamjavad
1718