1464
1411

ایشالله بریم  ستایش رو  بفرستیم خونه ی بخت و عاقبت بخیر بشه😂

برای افزایش عشق در زندگی، هیچ وقت دیر نیست، فقط باید روشِ جدید را بیاموزید( کتابِ  مردان مریخی👨 زنانِ ونوسی👸) با مطالعه ی این کتاب  برای داشتن زندگی باعشق  تلاش کنیم😍😍
بچه ها چی میپوشید؟؟؟

میخوام لباس عروس بپوشم حرص بخوره ستایش😂

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
عه توام میای😍

نه من لباس ندارم 

خیلی یهویی شوهر کرد

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

وای من لباس ندارم😩😩

عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو  عِجقم🙊آخایی  کراش🙊عجیجم  پِری  آقایی  آز  سز  اپی😳خخخخ😤ازد😞تودلی😩پسمل😏دخمل😕ریپ😯  رل😭😭😭😭😭                                    😩کاربریم رو بعلت گفتن حرفهای چیزدار ترکوندن😞                                  🌹خدایا صدای افکار آدمها را خاموش کن تا صدای تورا بشنوند؛آنقدر غرق در قضاوتند😞                         💃زندگی پیشنهادیه که یبار بیشتر بهت داده نمیشه پس درست ازش استفاده کن😍😍  
1436
نه من لباس ندارم  خیلی یهویی شوهر کرد

حالا یه چیزی بپوش دیگه😂

برای افزایش عشق در زندگی، هیچ وقت دیر نیست، فقط باید روشِ جدید را بیاموزید( کتابِ  مردان مریخی👨 زنانِ ونوسی👸) با مطالعه ی این کتاب  برای داشتن زندگی باعشق  تلاش کنیم😍😍
1485

علوسیه.دلت بوسوزع دعوت نیستی😋😋😋😋🤓🤓ما دعوتیم

نی نی سایتی هایی ک حاجت دارین هرحاجتی دارین ختم دعای مشلول و بگیرین تو تاپیک 🤗بدویین بیاین🤗 هست؛ با طهارت حتما ،حضورقلب و اگه اشک بریزین مطمئنا دوروزه جواب میگیرین.اسم اعظم خداس امکان نداره جوابتونو نده یا دلتون آروم نگیره.حاجت گرفتین منم دعا کنین مرسی🤗 ازبازار باصدای فرهمند دانلود کنین.چندوقت پیش به کسی گفتم بخونه گفت دوروزه حاجتشو گرفته واقعا خیلی براش خوشحال شدم دوس دارم شماهم بخونین و حاجت بگیرین🤗😍                                                          
نه من لباس ندارم  خیلی یهویی شوهر کرد

بیا خودم میبرمت میخرم برات😬😬

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                
خیلی مسخره خودشون بریدن و دوختن . نظر هیچ کس هم نپرسیدن . ستایش  داره کاناپه رو آماده میکنه واس ...

😂😂😂😂😂همونو بگو 

کم‌مونده حجله تزیین کنه 😁

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396
حالا یه چیزی بپوش دیگه😂

نه من نمیام کارت دعوت نفرستاد برام

ناراحت شدم اصلا به ما نگفت میخواد شوهر کنه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
بیا خودم میبرمت میخرم برات😬😬

نمیخوام منو دعوت نکرد دختره سلیطه😑

من هرچی فک میکنم فقط سر مهدی سلوکی بی کلاه میمونه اگه همشون ازدواج کنن

🤔

ایشالله تو ستایش ۴اونم

نی نی سایتی هایی ک حاجت دارین هرحاجتی دارین ختم دعای مشلول و بگیرین تو تاپیک 🤗بدویین بیاین🤗 هست؛ با طهارت حتما ،حضورقلب و اگه اشک بریزین مطمئنا دوروزه جواب میگیرین.اسم اعظم خداس امکان نداره جوابتونو نده یا دلتون آروم نگیره.حاجت گرفتین منم دعا کنین مرسی🤗 ازبازار باصدای فرهمند دانلود کنین.چندوقت پیش به کسی گفتم بخونه گفت دوروزه حاجتشو گرفته واقعا خیلی براش خوشحال شدم دوس دارم شماهم بخونین و حاجت بگیرین🤗😍                                                          
1514