1464
1411

ایشالله بریم  ستایش رو  بفرستیم خونه ی بخت و عاقبت بخیر بشه😂

برای افزایش عشق در زندگی، هیچ وقت دیر نیست، فقط باید روشِ جدید را بیاموزید( کتابِ  مردان مریخی👨 زنانِ ونوسی👸) با مطالعه ی این کتاب  برای داشتن زندگی باعشق  تلاش کنیم😍😍
بچه ها چی میپوشید؟؟؟

میخوام لباس عروس بپوشم حرص بخوره ستایش😂

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
عه توام میای😍

نه من لباس ندارم 

خیلی یهویی شوهر کرد

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

وای من لباس ندارم😩😩

عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو  عِجقم🙊آخایی  کراش🙊عجیجم  پِری  آقایی  آز  سز  اپی😳خخخخ😤ازد😞تودلی😩پسمل😏دخمل😕ریپ😯  رل😭😭😭😭😭                                    😩کاربریم رو بعلت گفتن حرفهای چیزدار ترکوندن😞                                  🌹خدایا صدای افکار آدمها را خاموش کن تا صدای تورا بشنوند؛آنقدر غرق در قضاوتند😞                         💃زندگی پیشنهادیه که یبار بیشتر بهت داده نمیشه پس درست ازش استفاده کن😍😍  
1484
نه من لباس ندارم  خیلی یهویی شوهر کرد

حالا یه چیزی بپوش دیگه😂

برای افزایش عشق در زندگی، هیچ وقت دیر نیست، فقط باید روشِ جدید را بیاموزید( کتابِ  مردان مریخی👨 زنانِ ونوسی👸) با مطالعه ی این کتاب  برای داشتن زندگی باعشق  تلاش کنیم😍😍
1485

علوسیه.دلت بوسوزع دعوت نیستی😋😋😋😋🤓🤓ما دعوتیم

نی نی سایتی هایی ک حاجت دارین هرحاجتی دارین ختم دعای مشلول و بگیرین تو تاپیک 🤗بدویین بیاین🤗 هست؛ با طهارت حتما ،حضورقلب و اگه اشک بریزین مطمئنا دوروزه جواب میگیرین.اسم اعظم خداس امکان نداره جوابتونو نده یا دلتون آروم نگیره.حاجت گرفتین منم دعا کنین مرسی🤗 ازبازار باصدای فرهمند دانلود کنین.چندوقت پیش به کسی گفتم بخونه گفت دوروزه حاجتشو گرفته واقعا خیلی براش خوشحال شدم دوس دارم شماهم بخونین و حاجت بگیرین🤗😍                                                          
نه من لباس ندارم  خیلی یهویی شوهر کرد

بیا خودم میبرمت میخرم برات😬😬

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                
خیلی مسخره خودشون بریدن و دوختن . نظر هیچ کس هم نپرسیدن . ستایش  داره کاناپه رو آماده میکنه واس ...

😂😂😂😂😂همونو بگو 

کم‌مونده حجله تزیین کنه 😁

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476
حالا یه چیزی بپوش دیگه😂

نه من نمیام کارت دعوت نفرستاد برام

ناراحت شدم اصلا به ما نگفت میخواد شوهر کنه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
بیا خودم میبرمت میخرم برات😬😬

نمیخوام منو دعوت نکرد دختره سلیطه😑

من هرچی فک میکنم فقط سر مهدی سلوکی بی کلاه میمونه اگه همشون ازدواج کنن

🤔

ایشالله تو ستایش ۴اونم

نی نی سایتی هایی ک حاجت دارین هرحاجتی دارین ختم دعای مشلول و بگیرین تو تاپیک 🤗بدویین بیاین🤗 هست؛ با طهارت حتما ،حضورقلب و اگه اشک بریزین مطمئنا دوروزه جواب میگیرین.اسم اعظم خداس امکان نداره جوابتونو نده یا دلتون آروم نگیره.حاجت گرفتین منم دعا کنین مرسی🤗 ازبازار باصدای فرهمند دانلود کنین.چندوقت پیش به کسی گفتم بخونه گفت دوروزه حاجتشو گرفته واقعا خیلی براش خوشحال شدم دوس دارم شماهم بخونین و حاجت بگیرین🤗😍                                                          
1508