1874
1823

ازدواج ستایش

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

واقعا خبر نداری؟؟؟؟

کجای کاری بابا

بگو ک نیستی فقط خدای جانماز ها...بگو ک چاره سازی و خدای چاره سازها🍃❤.                                         اللهم صل علی محمد و آل و عجل فرجهم

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

محضر،عقده ستایش و آقا مهدی هستش

یه قد بلندِ،چشم ابرو مشکیه،بی اعصابه جنتلمن که صداش دورگه باشه و موهاش یکم حالت دار باشه و رگ دستشم بیرون زده باشه،بدین من برم...😌😋🤗                                                                                                           قبل از اینکه با کسی بحث کنی...این سوال رو از خودت بپرس:"این آدم انقدر بالغ هست که اگر اشتباه کرده باشه بپذیره...!؟!؟" اگر جواب "نه" بود،پس نه خودتو اذیت کن نه اون رو...😊                                                                                                                                شخصیت هرکسی از طریقه ی صحبت کردش کاملا مشخصه،پس توهین و بد حرف زدنت با نظر من،از شخصیت و انسانیت خودت کم میکنه..."نکن اینکارو"😇تو می تونی ساعت ها بشینی و  پشت سر من حرف بزنی...خیال بافی کنی...قضاوت کنی...بهم تهمت بزنی...یا حتی فحش بدی...،اما بهتره بدونی درست همون لحظه ای که،تمام وجودت پر از کینه شده؛من توی بهترین کافه ی شهر نشستم و دارم بستنی وانیلی میخورم با تزیین توت فرنگی...!  خوشمزه ست؛  امتحان کن.😉🥰                                      
ازدواج ستایش

عه توام میای😍

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!    شاید آروم به نظر بیام😌ولی تو مغزم تا الان سه بار خوابوندم تو گوشت😒
1794

عقدی ستایش😊😎

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                       .          کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
1899