1464
1411

من هرچی فک میکنم فقط سر مهدی سلوکی بی کلاه میمونه اگه همشون ازدواج کنن

🤔

ایشالله تو ستایش ۴اوننننم

نی نی سایتی هایی ک حاجت دارین هرحاجتی دارین ختم دعای مشلول و بگیرین تو تاپیک 🤗بدویین بیاین🤗 هست؛ با طهارت حتما ،حضورقلب و اگه اشک بریزین مطمئنا دوروزه جواب میگیرین.اسم اعظم خداس امکان نداره جوابتونو نده یا دلتون آروم نگیره.حاجت گرفتین منم دعا کنین مرسی🤗 ازبازار باصدای فرهمند دانلود کنین.چندوقت پیش به کسی گفتم بخونه گفت دوروزه حاجتشو گرفته واقعا خیلی براش خوشحال شدم دوس دارم شماهم بخونین و حاجت بگیرین🤗😍                                                          
نمیخوام منو دعوت نکرد دختره سلیطه😑

😒😒نزن برق بیا باید باز تا ستایش ۴ صب کنیم ستایش عروس شه

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1475
😂😂😂😂😂همونو بگو  کم‌مونده حجله تزیین کنه 😁

ماه صفرِ  میخوان عقدکنن

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
1334

نه از اون روزش که اونقد بد اخلاقی کرد نمیذاشت بیچاره پنج دقیقه بیاد باهاش حرف بزنه نه از حالا که هول ورش داشته نذاشت یه دو روز بگذره رضایت بچه ها رو جلب کنه

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 
1476

ولی خوبه  این چیزا جا بیفته،  تا کی  به قول داماد ستایش   خانوما از حقی که دارن استفاده نکنن!! بخدا گناه دارن

برای افزایش عشق در زندگی، هیچ وقت دیر نیست، فقط باید روشِ جدید را بیاموزید( کتابِ  مردان مریخی👨 زنانِ ونوسی👸) با مطالعه ی این کتاب  برای داشتن زندگی باعشق  تلاش کنیم😍😍