1472
1411

بچه ها ابرو خانم فیروز کردم هنوز پوسته ریزی زیادی نکرده..ولی خیلی پهن شده وحس میکنم اصلا بهم نمیاد...الانم که پوسته ریزی کرده رنگش خیلی فرق داره باچیزی که انتخاب کردم...کسی تجربه داره؟🥺

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

سلام عوض می شه نگران نباش ....حداقل یکماه طول می کشه .....تازه ترمیم هم هست ...

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

طول میکشه تا جا بیفته پ بشه پهنا و رنگ اصلی

نگران نباش

نهایتش اگه دوس نداشتیتوی ترمیم برات عوض میکنه مدلشو

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
1334

فیروز چیه؟؟؟من قاب زدم اولش پهن بعد که سله روش ریخت نازک تر شده رنگشم بعد یه هفته تغییر کرد 

یکسال هست که با بیت کوین کار میکنم و از نظرم‌بهترین هست برای کارو سرمایه گذاری چه کسایی که علاقمند کار نتورک هستن و چه کسایی که فقط دوسدارن سرمایشون زیاد بشع میتونم به افراد علاقمندکمک کنم @maria02424 کسایی که میگن کلاهبرداری هست یه تحقیق کنن و ببینن از سال ۹۲تالان بیت کویین چه رشدی داشته و تحلیل ها بخونن که تا کجاااها رشد خواهد کرد دیگه الان بانک ها هم ریسک دارن ریالی که هرروز داره ارزشش کمتر میشع 😕آنچه شرط بلاغ است با تو گفتم خواه پند گیر خواه ملال
1474

مبارکت باشه عزیزم.ی هفته ده روز دیگ معلوم میشه چیه ..چقدر دادی ؟ منم ب مامانم میگم انجام بده ..ابروهاش کم پشته ..

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
1450