2410
2553
عنوان

شوهرم...😐

457 بازدید | 23 پست

شوهرم هر وقت میریم بیرون مثلا تو ماشین باشیم یه ماشین بیاد جلو ماشینش یا سبقت بگیره اعصابش خورد بشه فحش بد میده فحش ناموسی یا میخواد از خیابون رد بشه ماشینی بد رانندگی کنه فحش ناموسی میده بهش وکلا بد دهنه نمیدونم چی کار کنم پسرم ۱۵ماهشه میترسم وقتی پسرم بزرگتر شد روی تربیتش اثر بزاره این بددهن بودن پدرش خیلی هم بهش گفتم فحش نده گوش نمیده خیلی سر این قضیه افسرده شده نمیدونم چی کار کنم کسی شوهرش اینطوری هست؟😐پشیمونم از اینکه باهاش ازدواج کردم ازدواجم سنتی وبا اصرار مادرم بود هیچ وقت مادرمو نمیبخشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مثه بابای منه

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
2714

من بابام همینطوره دامادمونم همینه بعد بچه خواهرم سه سالشه از باباش پشت ماشین فحش بد یاد گرفته اون بار میگفت خار ک..... بوق نزن😑

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
منظورم اینه خودم سر این قضیه افسرده شدم اشتباه تایپی بود ببخشید

فکر کن که همسرت اصلا فحش نده بالاخره که بچه مدرسه میره بیرون میره دوستی فامیلی تو کوچه خیابون بالاخره میشنوه خوب شما سعی کن مقید تربیت کنی پسرتونو 

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘

شوهر منم اينجوري بود يه بار پسرم عينشو گفت چنان دعواش كرد طفلي يه ساعت گريه ميكرد

الان خوب شده البته يه روزي خودش تصميم گرفت متمدن شه من هرچي ميگفتم كار خودشو ميكرد

پسرم اصلا فحش نميده چون من هر وقت پدرش فحش داده زود گفتم فحش دادن كار بديه

اما پدر شوهرم هم فحش ميده

من بابام همینطوره دامادمونم همینه بعد بچه خواهرم سه سالشه از باباش پشت ماشین فحش بد یاد گرفته اون با ...

نگران همین چیزام. آبجیتون ناراحت نمیشه ک پسرش یاد گرفته؟من افسرده میشم وقتی فکرشو میکنم ک بچم یاد بگیره😑

2706