1464
1411
عنوان

شوهرم...😐

361 بازدید | 23 پست

شوهرم هر وقت میریم بیرون مثلا تو ماشین باشیم یه ماشین بیاد جلو ماشینش یا سبقت بگیره اعصابش خورد بشه فحش بد میده فحش ناموسی یا میخواد از خیابون رد بشه ماشینی بد رانندگی کنه فحش ناموسی میده بهش وکلا بد دهنه نمیدونم چی کار کنم پسرم ۱۵ماهشه میترسم وقتی پسرم بزرگتر شد روی تربیتش اثر بزاره این بددهن بودن پدرش خیلی هم بهش گفتم فحش نده گوش نمیده خیلی سر این قضیه افسرده شده نمیدونم چی کار کنم کسی شوهرش اینطوری هست؟😐پشیمونم از اینکه باهاش ازدواج کردم ازدواجم سنتی وبا اصرار مادرم بود هیچ وقت مادرمو نمیبخشم.

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

مثه بابای منه

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              
1457
8
منظورم اینه خودم سر این قضیه افسرده شدم اشتباه تایپی بود ببخشید

فکر کن که همسرت اصلا فحش نده بالاخره که بچه مدرسه میره بیرون میره دوستی فامیلی تو کوچه خیابون بالاخره میشنوه خوب شما سعی کن مقید تربیت کنی پسرتونو 

درد داره وقتی ساعت هامیشینی به حرف هایی که هیچ وقت قرار نیس بگی فکر کنی💔🍻

شوهر منم اينجوري بود يه بار پسرم عينشو گفت چنان دعواش كرد طفلي يه ساعت گريه ميكرد

الان خوب شده البته يه روزي خودش تصميم گرفت متمدن شه من هرچي ميگفتم كار خودشو ميكرد

پسرم اصلا فحش نميده چون من هر وقت پدرش فحش داده زود گفتم فحش دادن كار بديه

اما پدر شوهرم هم فحش ميده

من بابام همینطوره دامادمونم همینه بعد بچه خواهرم سه سالشه از باباش پشت ماشین فحش بد یاد گرفته اون با ...

نگران همین چیزام. آبجیتون ناراحت نمیشه ک پسرش یاد گرفته؟من افسرده میشم وقتی فکرشو میکنم ک بچم یاد بگیره😑

1418
نگران همین چیزام. آبجیتون ناراحت نمیشه ک پسرش یاد گرفته؟من افسرده میشم وقتی فکرشو میکنم ک بچم یاد بگ ...

شوهرش که کاری نمیتونه بکنه میگه بی ادبه دیگه ولی پسرش میگفت چند بار این فحش داد اخم براش کردم محلش ندادم حالا میگه فعلا از سرش افتاده

من بابام همینطوره دامادمونم همینه بعد بچه خواهرم سه سالشه از باباش پشت ماشین فحش بد یاد گرفته اون با ...

گاهی اوقات باباش تو خونه هم مثلا موقع دیدن فوتبال همین فحشارومیده😣

به خدا فقط برای تربیت بچه نگرانم وگرنه من خودم از بس فحشاشو شنیدم عادی شده برام

اگه شما تربیتتون خوب باشه بلد هم باشه هیچ وقت به زبون نمیاره عزیزم مثل پسرای من یعنی تو فامیل و همسایه هیشکی فک نمیکنه که اینا فحشی بلد باشن همیشه مادر شوهرم میگه با این که پسر من زیاد مراعات ادب نمیکنه اما پسرا خیلی مودبن اینم از تربیت تو هستش منظورش منم پس نگران نباش ایشالله که نمیگه 

درد داره وقتی ساعت هامیشینی به حرف هایی که هیچ وقت قرار نیس بگی فکر کنی💔🍻
1437