1464
1411
عنوان

شستن حموم و دستشویی

258 بازدید | 22 پست

سلام خانومای گل امروز حموم و دستشوییمو با وایتکس و تاید برق انداختم ولی به شدت ریه هام میسوخت میخواستم بپرسم شما برای شستن حموم و دستشویی از چی استفاده میکنید که ضرر نداشته باشه و بی بو باشه

اگر صخره و سنگ در مسیر رودخانه ی زندگی نباشدصدای آب هرگز زیبا نخواهد شد

فقط پودر لباسشویی

«الَّذِینَ آمَنُواْ وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُم بِذِکْرِ اللّهِ أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ، همان کسانى که ایمان آورده‏ اند و دلهایشان به یاد خدا آرام می‌گیرد آگاه باش که با یاد خدا دل‌ها آرامش می‌یابد»

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

تاید یا مایع من

کاش یوسف میومد عباشو مینداخت رو من بعد که برمیداشت لاغر و خوش‌هیکل میومدم بیرون، میگفتم با من چه کردی یا نبی؟! دنبه‌هایم کو😄😮.......بعضی هاتون فقط قیافتون امروزیه ، وگرنه تو مغزتون یه انسان اولیه با پوشش برگ انجیر نشسته داره باسنشو رو میخارونه !😐✋
1436

شیر بخور اول

من با پودر رخشا سنگ توالت و روشویی رو میشورم

ولی جدیدنا فقط با تاید ماشینی

عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو  عِجقم🙊آخایی  کراش🙊عجیجم  پِری  آقایی  آز  سز  اپی😳خخخخ😤ازد😞تودلی😩پسمل😏دخمل😕ریپ😯  رل😭😭😭😭😭                                    😩کاربریم رو بعلت گفتن حرفهای چیزدار ترکوندن😞                                  🌹خدایا صدای افکار آدمها را خاموش کن تا صدای تورا بشنوند؛آنقدر غرق در قضاوتند😞                         💃زندگی پیشنهادیه که یبار بیشتر بهت داده نمیشه پس درست ازش استفاده کن😍😍  
8

اولا وایتکس نخر برو مایع غلیط سفید کننده بخر بوش کمتر از وایتکسه الان عکسشو برات میفرستم.

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزار بار شکرت.میشه برای نی نی صلوات بفرستی
واقعا جواب میده ؟

بله من چون الرژی بدی دارم ریه هام اسیب میبینه.

ولی ماهی یکبار همسرم با دامستوس و سیف bath میشوره

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
1418

کاسه توالتم زرد میشه بعضی جاهاش با عرض پوزش با اینکه تند تند میشورم.... با تاید خالی میره؟

اولا وایتکس نخر برو مایع غلیط سفید کننده بخر بوش کمتر از وایتکسه الان عکسشو برات میفرستم.

بفرست گلمم

از مایع من  درو باز بزار  از آب سرد استفاده کن  سزیع بشور

خونه مامانم بودم با مایع من میشستم ولی اونم خیلی بو میده و گلورو میسوزونه

1331