2733
2734

هرچندوقت گوشش کیپ بود باز خوب میشد تا بردمش پیش دکتر حلق وبینی سیتیزن و اسپری بینی داد تا بردمش سنجش شنوایی سنجی گفتن عفونت داره ولی دکترش نبود مرخصیه بردم دکتر اطفال انتی بیوتیک داده تازه یه هفته س داره مصرف میکنه گوشش کیپه هنوز نمیتونه بره مدرسه ای خدا خسته شدم چکار کنم😥😥😥😥

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر منم مینطور شده بود عفونت گوش میانی ۶۰ درصد شنواییشو ازدست داده بود بردیم متخصص گوش و حلق گفتن لوزههاشو باید برداره گوشاشم ویتی گذاشت الان پنج ماهه عملش کردیم

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

اینجا یک تاپیک دیدم چند روز پیش ، همین مشکل داشت ، گفتن عنبر نسا دود کن

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

ممکنه پلیپ داشته باشه

ببرش یه متخصص دیگه ای که  گوش و حلق بینی باشه

باید گوشش جرم‌گیری هم بشه 

پسر منم پلیپ داشت 

عمل کردیم

خوب شد

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
2738
پسر منم مینطور شده بود عفونت گوش میانی ۶۰ درصد شنواییشو ازدست داده بود بردیم متخصص گوش و حلق گفتن لو ...

عزیزم عملش سخته؟

وای یعنی چجوری

بعني گرشم كيپ شد ١٥ روز 

ده تا دكتر رفتم هر دكتر به چيزي ميگفت 

تا تشخيص دادن كري مطلق گرفتم 

اخرش بيمارستان امير اعلم رفتم گفت تا هفته اول ميشده به كاري كنيم الان ديگه نميشه 

من الان گوشم كيپه و صداي شديد ميده كلافه شدم 

پسر منم مینطور شده بود عفونت گوش میانی ۶۰ درصد شنواییشو ازدست داده بود بردیم متخصص گوش و حلق گفتن لو ...

خانم خوب شد پسرتون 

تو رو خدا جواب بديد 

منم اينجوري شدم دكترا هيچي تشخيس نميدن 

اسم دكتر هم لطفا بهم بگين 

ممنون 

عزیزم عملش سخته؟

عمل سختی نیس مراقبتهای بعدش یکم سخته تا دوهفته ای فقط باید وقت و جونت رو بذاری برابچت ولی تاثیرش خوبه

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
بعني گرشم كيپ شد ١٥ روز  ده تا دكتر رفتم هر دكتر به چيزي ميگفت  تا تشخيص دادن كري مطلق گ ...

وای عزیزم خودبخود؟عفونت داشتی

2706