1464
1411

آشپزی رو بگيد ممنون ميشم چون راستش من هزینه کلاس رو ندارم و خیلی آشپزی دوس دارم و دلم میخاد بتونم انقدر حرفه ای بشم ک تو فامیل تک باشه

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1457
آره...موضوع تاپیکت رو دوس دارم مشکل منم هست البته من به آشپزی علاقه ای ندارم ولی نمیدونم چی میشه که ...

راستش منم زیاد علاقه نداشتم از وقتی ک میبینم جاریم دست پختش عالیه دوس دارم خوب بشم😊

1444

ب نرم خوده علاقه خودش یکی از عملای خوشمزه شدن غذاس..

من دفعه ادل ک خاتواده شوهرمو دعوت کردم جاریمو فرداش دیدم گف پسرش گفته برو یکم از زنمو اشپزی یاد بگیرر چ غذای خوشمزه ای درست کزده بوده

من غذامو با عشق درست میکنم با انرژی اینجوزی خوشمزه میشه😂

1418
ب نرم خوده علاقه خودش یکی از عملای خوشمزه شدن غذاس.. من دفعه ادل ک خاتواده شوهرمو دعوت کردم جاریمو ...

والا منم با عشق درست میکنم و کلی وقت میزارم نميدونم چرا خوب نمیسه

عزیزم مثلا تو آبگوشت از زیره سیاه استفاده کن و لوبیا سفید تا خوش طعم بشه و لعاب دار. تو دیزی گوجه و پیاز و سیب زمینی رو سالم بنداز مقدار گوشت و نخودت برابر باشه تا یه دیزی خوبی داشته باشی. تو قرمه سبزی یه قاشق رب انار بزن خیلی پیاز نزن شیرین میشه باید خوش نمک باشه تا ترشی لیمو امانی خودشو خوب نشون بده در کنار لیمو امانی ۲۰ دقیقه آخر توش آبغوره هم بریز و از لوبیا چیتی استفاده کن.‌تو قیمه چه با مرغ چه با گوشت همیشه قلم بنداز. تو خورشت مرغ کمی جعفری و یا گشنیز سالم بنداز حسابی رو طعم و عطرش تاثیر داره و بعد موقع کشیدن غذا برشون دار. تو لوبیا پلو و عدس پلو از چوب دارچین استفاده کن موقعی که خواستی دم کنی حسابی خوش عطر و طعم میشن.داخل ماکارانی قارچ بریز و فلفل دلمه و پودر آویشن محشره. تو کیک هات کنجد و گردو بریز. ماست سردیه همیشه روش نعنا خشک و فلفل سیاه بریز و بخور. مرغ رو با پیاز و آبلیمو و نمک و فلفل و زعفران طعم دار کن یه شب بزار یخچال بعد سرخ کن. ماهی رو تو پیاز و سیر له شده گشنیز و زعفران و نمک و فلفل و آبلیمو بخوابون.  برنج سفید رو همیشه با زیره دم کن. تو خورشت مرغ هم زیره بزن که بو نده و پودر تخم گشنیز بزن. ربشم کمی بیشتر تا کمی ترش و غلیظ بشه توش هویچ و فلفل دلمه بزن

تنهایی با ارزشه چون خالی از آدمای بی ارزشه
عزیزم مثلا تو آبگوشت از زیره سیاه استفاده کن و لوبیا سفید تا خوش طعم بشه و لعاب دار. تو دیزی گوجه و ...

ممنون عزیزم اما مثلا من ی غذا رو همون طور میزارم ک مادر شوهرم میزاره اما برا اون عالی میشه نميدونم چرا

ممنون عزیزم اما مثلا من ی غذا رو همون طور میزارم ک مادر شوهرم میزاره اما برا اون عالی میشه نميدونم چ ...

ن تقلید نکن عزیزم رازهای خودتو تو آشپزی داشته باش و به کسی نگو. امیدوارم تونسته باشم خوب کمکت کنم 

تنهایی با ارزشه چون خالی از آدمای بی ارزشه
1450