2737
2734
عنوان

متفورمین و لاغری

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 30 پست
کم اشتها شدین یعنی؟  روزی چند تا می خوردین؟ برای من دکتر گفته روزی 1 عدد تاثیر داره یه دونه؟

کاری به اشتهای من نداشت فقط اوایلش اسهال میاره ها نترسی

طبق دستور دکترت پیش برو.این قرصا روی چند جای دیگه هم عملکرد داره مثلا کبد تخمدان و .....زیادش مضره

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کم اشتها شدین یعنی؟  روزی چند تا می خوردین؟ برای من دکتر گفته روزی 1 عدد تاثیر داره یه دونه؟

روزی ۲ تا ۵۰۰ اشتهام کم نشده بود در حالی که میخوردم لاغر شدم

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
2728
ورزشهای هوازی رو امتحان کن عزیزم  متفورمینم بخوری باید بیشتر ورزشهای هوازی کار کنی اینکارو بک ...

عزیز دل ورزشهای هوازی و غیر هوازی رو 3 روز در هفته حتی بیشتر رفتم می گم به دلایلی نشد . همیشه همین مشکلو دارم تا میام در مورد یه روش لاغری بپرسم یه قرصی گیاهی دستگاهی باید همش توضیح پس بدم . می گم الان نمیشه قبلا ها میشد این بار نمیشه . دکتر هم نتونست علتو پیدا کنه . حله ؟

البته الانم ورزشو با جدیت ادامه میدم .

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
تو یک روز ۱۰ تا میخورده 

وا ؟ مزخرف گفته میدونی قندشو فوری بلافاصله میندازه

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
2738
عزیز دل ورزشهای هوازی و غیر هوازی رو 3 روز در هفته حتی بیشتر رفتم می گم به دلایلی نشد . همیشه همین م ...

عزیزم من زیر نظر متخصص تغذیه بودم روزی یکی شروع کن با ناهارت بعد از یکی دو ماه روزی دوتاش کن با ناهار و شام.بیشتر نخور 

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
کاری به اشتهای من نداشت فقط اوایلش اسهال میاره ها نترسی طبق دستور دکترت پیش برو.این قرصا روی چند جا ...

بله دکتر خودش نوشت اصلا من نگفتم

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
همکارم اضافه وزن داشت الان ۱۱کیلو کم کرده میگه هیچ کار نکردم فقط روزی ۱۰تا متفورمین دادم بالا

مزخرف میگه من روزی سه تا میخورم قندم بشدت افت میکرد

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
عزیز دل ورزشهای هوازی و غیر هوازی رو 3 روز در هفته حتی بیشتر رفتم می گم به دلایلی نشد . همیشه همین م ...

عزیزم من خودم مربی ام و کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزش،من راه حل دادم بهت و نخواستم که دلیلش رو بگی و توضیح بدی و عصبانی بشی.منم به دلایلی پیشنهاد میکنم در حد ممکن این قرصای لاغری رو مصرف نکنید.

من 5 ماهه با دوره های سالم خوری بدون گرسنگی وورزش درمنزل ی خانم 30 کیلو کم کردم خداروشکر چندماهه ثاب ...

سوء استفاده از درد مردم خیلی کار کثیفیه. حالم بهم می خوره ازین نوع تبلیغات

عزیزم من خودم مربی ام و کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزش،من راه حل دادم بهت و نخواستم که دلیلش رو بگی و ت ...

عصبانی نشدم وقتی اول اون حرفو می گم حتما یه چیزی هست که می گم . حتما یه دلیلی داره که می گم . نه خودمو ول کردمو همه چیز می خورم و ورزش هم نکنم بعد اینطوری شه . من با یه بچه کوچیک با چه مصیبتی شبها باشگاه می رم. الان هم از باشگاه اومدم . 

به من حق بدین که عصبانی بشم وقتی باید توضیح پشت توضیح بدم برای مردم. 

ممنون که به تاپیکم اومدی و ممنون که وقت گذاشتی دوست من 😃😉

2706