2703
2553
عنوان

متفورمین و لاغری

373 بازدید | 30 پست

کسی برای لاغری متفورمین مصرف کرده؟

می دونم که تغذیه مناسب و ورزش بهترین راه حل کاهش وزن می باشد😊

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من 5 ماهه با دوره های سالم خوری بدون گرسنگی وورزش درمنزل ی خانم 30 کیلو کم کردم خداروشکر چندماهه ثابتم پلی کیست بودم سخت کم میکردم اشتهام خیلی کم شده کارشون عالی بود ایدی تل گرامشون دارم هنوز  [email protected]اسمشون فاطیما بود من اراده نداشتم قشنگ وقت گذاشت واسم دوستانی ازرژیم خودسرانه ومصرف قرص ودمنوش نتیجه ندیدن مثل من ایشون کارشون خوبه

من یه مدت مصرف کردم در عرض یکماه ۸ کیلو کم کردم اما سرگیجه و تهوع داشتم گذاشتم کنار دوباره برگشت

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
تو که میدونی ورزش و تغذیه مناسب راه حله آمار این قرصارو نگیر دیگه

اونا رو دارم یکساله تاثیر نداشته به دلایلی نمی تونم توضیح بدم 

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2714

متفورمین بخوری ولی ورزش و رژیم داشته باشی اره یعنی بیشتر از حالت عادی اما بشینی خونه بخوری هیچ کاری نمیکنه جز اینکه قند خونتو یا میندازه یا میبره بالا بستگی به غذایی که میخوری هست

من 5 ماهه با دوره های سالم خوری بدون گرسنگی وورزش درمنزل ی خانم 30 کیلو کم کردم خداروشکر چندماهه ثاب ...

آدرس تلگرامشو بده لطفا

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
اونا رو دارم یکساله تاثیر نداشته به دلایلی نمی تونم توضیح بدم 

ورزشهای هوازی رو امتحان کن عزیزم 

متفورمینم بخوری باید بیشتر ورزشهای هوازی کار کنی

اینکارو بکنی زودتر تاثیر میذاره

من یه مدت مصرف کردم در عرض یکماه ۸ کیلو کم کردم اما سرگیجه و تهوع داشتم گذاشتم کنار دوباره برگشت

کم اشتها شدین یعنی؟ 

روزی چند تا می خوردین؟ برای من دکتر گفته روزی 1 عدد تاثیر داره یه دونه؟

همکارم میگه من درزوز ۱۰تا دونش میخوردم والان ۱۱کیلو کم کردم من که باورم نمیشه

چی چی ی بار دیگه بگو متوجه نشدم

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
2706