1464
1411
عنوان

متفورمین و لاغری

177 بازدید | 30 پست

کسی برای لاغری متفورمین مصرف کرده؟

می دونم که تغذیه مناسب و ورزش بهترین راه حل کاهش وزن می باشد😊

بچه های الان با موبایل بازی می کنن بهشون می گن باهوش 😍بچه های قدیم موبایلو اختراع کردن بهشون می گن کم هوش😕 میگن بابا بچه های قدیم چیزی نمیفهمیدن که بچه های الان از 6 ماهگی موبایل دستشونه و بلدن باهاش کار کنن . آخه عزیزم وقتی اون زمان اصلا موبایل هم نبود با چی کار می کردیم که بفهمن خنگ نیستیم 😆

ببین در کنار اون دوتا یعتپنی رژیم و ورزش تاثیر داره.

منم گاهی میخورم

من پر از انرژی مثبتم.من خدا رو دارم که جایگزین هر نبودنی...خدای بزرگ همواره کمک منه و همیشه همراه و همرازمه...خدایا سپاسگزارم که دروازه های ثروت و توانگری هر روز به روی من باز میشه و نعمت و فراوانی و سلامتی هر جا میرم قبل از من به سمتم هجوم میارن😍😍😍😍😍😍😍(دوستان این انرژیا رو هر روز صبح به خودتون بدید و منتظر معجزه باشید. و مطمئن باشید اونی که محال میدونید روزی اتفاق می افته اگر لیاقتش رو در خودتون ایجاد و حس کنید🤗

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

من 5 ماهه با دوره های سالم خوری بدون گرسنگی وورزش درمنزل ی خانم 30 کیلو کم کردم خداروشکر چندماهه ثابتم پلی کیست بودم سخت کم میکردم اشتهام خیلی کم شده کارشون عالی بود ایدی تل گرامشون دارم هنوز  [email protected]اسمشون فاطیما بود من اراده نداشتم قشنگ وقت گذاشت واسم دوستانی ازرژیم خودسرانه ومصرف قرص ودمنوش نتیجه ندیدن مثل من ایشون کارشون خوبه

1436

من یه مدت مصرف کردم در عرض یکماه ۸ کیلو کم کردم اما سرگیجه و تهوع داشتم گذاشتم کنار دوباره برگشت

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
همکارم میگه من درزوز ۱۰تا دونش میخوردم والان ۱۱کیلو کم کردم من که باورم نمیشه

برای کبدش سم بوده که.

من پر از انرژی مثبتم.من خدا رو دارم که جایگزین هر نبودنی...خدای بزرگ همواره کمک منه و همیشه همراه و همرازمه...خدایا سپاسگزارم که دروازه های ثروت و توانگری هر روز به روی من باز میشه و نعمت و فراوانی و سلامتی هر جا میرم قبل از من به سمتم هجوم میارن😍😍😍😍😍😍😍(دوستان این انرژیا رو هر روز صبح به خودتون بدید و منتظر معجزه باشید. و مطمئن باشید اونی که محال میدونید روزی اتفاق می افته اگر لیاقتش رو در خودتون ایجاد و حس کنید🤗
تو که میدونی ورزش و تغذیه مناسب راه حله آمار این قرصارو نگیر دیگه

اونا رو دارم یکساله تاثیر نداشته به دلایلی نمی تونم توضیح بدم 

بچه های الان با موبایل بازی می کنن بهشون می گن باهوش 😍بچه های قدیم موبایلو اختراع کردن بهشون می گن کم هوش😕 میگن بابا بچه های قدیم چیزی نمیفهمیدن که بچه های الان از 6 ماهگی موبایل دستشونه و بلدن باهاش کار کنن . آخه عزیزم وقتی اون زمان اصلا موبایل هم نبود با چی کار می کردیم که بفهمن خنگ نیستیم 😆

متفورمین بخوری ولی ورزش و رژیم داشته باشی اره یعنی بیشتر از حالت عادی اما بشینی خونه بخوری هیچ کاری نمیکنه جز اینکه قند خونتو یا میندازه یا میبره بالا بستگی به غذایی که میخوری هست

1334
من 5 ماهه با دوره های سالم خوری بدون گرسنگی وورزش درمنزل ی خانم 30 کیلو کم کردم خداروشکر چندماهه ثاب ...

آدرس تلگرامشو بده لطفا

اونا رو دارم یکساله تاثیر نداشته به دلایلی نمی تونم توضیح بدم 

ورزشهای هوازی رو امتحان کن عزیزم 

متفورمینم بخوری باید بیشتر ورزشهای هوازی کار کنی

اینکارو بکنی زودتر تاثیر میذاره

من یه مدت مصرف کردم در عرض یکماه ۸ کیلو کم کردم اما سرگیجه و تهوع داشتم گذاشتم کنار دوباره برگشت

کم اشتها شدین یعنی؟ 

روزی چند تا می خوردین؟ برای من دکتر گفته روزی 1 عدد تاثیر داره یه دونه؟

همکارم میگه من درزوز ۱۰تا دونش میخوردم والان ۱۱کیلو کم کردم من که باورم نمیشه

چی چی ی بار دیگه بگو متوجه نشدم

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟
1474
کم اشتها شدین یعنی؟  روزی چند تا می خوردین؟ برای من دکتر گفته روزی 1 عدد تاثیر داره یه دونه؟

کاری به اشتهای من نداشت فقط اوایلش اسهال میاره ها نترسی

طبق دستور دکترت پیش برو.این قرصا روی چند جای دیگه هم عملکرد داره مثلا کبد تخمدان و .....زیادش مضره

کم اشتها شدین یعنی؟  روزی چند تا می خوردین؟ برای من دکتر گفته روزی 1 عدد تاثیر داره یه دونه؟

روزی ۲ تا ۵۰۰ اشتهام کم نشده بود در حالی که میخوردم لاغر شدم

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
چی چی ی بار دیگه بگو متوجه نشدم

تو یک روز ۱۰ تا میخورده 

ورزشهای هوازی رو امتحان کن عزیزم  متفورمینم بخوری باید بیشتر ورزشهای هوازی کار کنی اینکارو بک ...

عزیز دل ورزشهای هوازی و غیر هوازی رو 3 روز در هفته حتی بیشتر رفتم می گم به دلایلی نشد . همیشه همین مشکلو دارم تا میام در مورد یه روش لاغری بپرسم یه قرصی گیاهی دستگاهی باید همش توضیح پس بدم . می گم الان نمیشه قبلا ها میشد این بار نمیشه . دکتر هم نتونست علتو پیدا کنه . حله ؟

البته الانم ورزشو با جدیت ادامه میدم .

1450