1472
1459

تا بفهمین سریال چیه

واقعا نمیدونم چرا ارزش وقتتونو نمی دونین

یکسره تاپیک ستایشفچ فلان کرد ستایش گ و ز ی د 

فردوس خان چ ....

ن اول prison break ببینین بعد پیکی 

نگاهم با پستت کرد برخورد 👀.. خدا مرگت بده حالم ب هم خورد😖😷...I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1436

واییییی حالا چی بپوشم برای دوشنبه ساعت ۲؟😣😣

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍
1469
1474
حتی بیکار دو عالمم باشه آدم نباید بشینه ببینه...من که سریال کره ای میبینم... خیلی هم خوب... 

منم الان دارم زوج اورژانسی میبینم   

دعا می کنم تا نگاهم کنی دعای منه خسته شاید گرفت...
به علایق همدیگه احترام بزاریم

همین علایق بوده که سالیان ساله تلویزیون ما پیشرفت نکرده.مردم ما حد خودشونو همین سریال ستایش میدونن که حتی بعد این همه فصل واسه بیننده ارزش قائل نیست.بازیگر عوض می کنه. ستایشو جوون میکنه....

1457