1648
1632
عنوان

دوشنبه ساعت دو

208 بازدید | 18 پست

دوشنبه ساعت دو

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

یادتون نره تاپیک تبریک بزنین به مناسبت پیوند ستایش و اقای مظفری😁🤢

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1522

چقدر دوتایی زدن به سیم اخر؟! میذاشتن یکماه بگذره بعد عقدو پهن کردن ملحفه؟!😂😂

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
چقدر دوتایی زدن به سیم اخر؟! میذاشتم یکماه بگذره بعد عقدو پهن کردن ملحفه؟!😂😂

محضرشم بالای همون آژانس املاکیه یادت نره😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
1614
محضرشم بالای همون آژانس املاکیه یادت نره😂

یادمه .همه بریم خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

وای حلقه ها😓😨😱😲

قررررررررررربونت برررررررررررررم که مهربونتررررررررررین مهررررررررررربونایی .که جواب بی وفایی و بی معرفتیمو با مهربونیت دادی . شاید یه وقتایی فراموشت کردم اما تو یه لحظه م ازم غافل نشدی عشششش❤😚شششششششق واقعی فقط خودددددددددددددددددددت و بس.قربونت برم که چقدر غریبی رو زمین😔.با تمام وجودددددددددددددددددددددم از صمییییییییییییییییییم قلبببببببببببببببببببببببببببببم عاشششششششششششقتم و عاشششششششششقت میمونم❤عشق جاودانه و واقعی من فقط خودتی😚😚😚😚😚😚😍😍خداجونم😚😚😚😙😍😘🤗🤗🤗🤗🤗
یکی بهش بگه ساعت۲گرمه...ساعتو عوض کن که بیایم    😹😹😹😹

باید شب جمعه میبود☹

خداییش ستایش چقدر هول کرده...!!!  از الان لحاف پهن کرده واسه اقا مهدیشون تا دوشنبه ۲ ظهر😑😑

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               
1523

هدیه دوشنبه آخر ماه همراه اول فراموشتون نشه .

*100*#۶۴

هدیه دوشنبه آخر ماه همراه اول فراموشتون نشه . *100*#۶۴

عه امشبه وای دمت گرم 

میخواسم فیلم دانلود کنم