2737
2739
عنوان

اه اه ستایش خیلی حال بهم زنه

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ستایش چقدر خونه خراب کنه طاهر جدا گرد از پدرش حالا نوبت مهدی که جداش کنه از مادرش نافش با تفرقه ا ...

افرین گل گفتی 

بایه تیر باید خلاصش کرد

خواهش میکنم مرتبط با موضوع تاپیک نظر بدید ممنون
2728
ستایش چقدر خونه خراب کنه طاهر جدا گرد از پدرش حالا نوبت مهدی که جداش کنه از مادرش نافش با تفرقه ا ...

این یکی رو به کشتن نده خیلی حرفه 😁

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

خداییش مهدی خیلی چندشششششش 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738
بیاید چله بزاریم😂

نه بابا دعا کنین زود ازدواج کنن فصل ۴ در کار نباشه

من یه روز جوری به هدفم میرسم که وقتی یاد این روزا افتادم قاه قاه بخندم😅😅دیر نباشد آن روز💪💪
چه داشت خونه رو برا ورودش آماده میکرد

اره خیلی وقیحه 

توکه نظر بقیه برات‌مهم نبود نمی گفتی 

نذاشتی بدبختا شامم بخورن 

خواهش میکنم مرتبط با موضوع تاپیک نظر بدید ممنون
چرا من مثل بقیه نیستم ازش خوشم میاد 😣

نمیدونم😂خداییش چندش بود چی نفس نفس میزنی🙄😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706