1464
1411
عنوان

اه اه ستایش خیلی حال بهم زنه

557 بازدید | 59 پست

هر چی بیشتر میگذره بیشتر باورم میشه نویسنده این فصل نویسنده رمانهای سطح پایین عاشقانه است که ما دوره نوجونیمون میخوندیم 

خیلی مسخره شده 

اون از لاو‌ترکوندن حشمت فردوس 

اینم از این پسره بی مزه مهدی مظفری 

جواب پست و کامنت های مزه پرونی و فضولی و مزخرف رو نمی دم ... از آدمایی که فکر میکنن خیلی حالیشونه خوشم نمیاد

🥴

نگاهم با پستت کرد برخورد 👀.. خدا مرگت بده حالم ب هم خورد😖😷...I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
1449
یه چیزی میشه دوشنبه ساعت دو ازدواج نمیکنن

انشالله به حق پنج تن ال عبا

جواب پست و کامنت های مزه پرونی و فضولی و مزخرف رو نمی دم ... از آدمایی که فکر میکنن خیلی حالیشونه خوشم نمیاد

تو سری اول دیالوگهای فردوس جذاب بود اما الان انگار فقط سعی میکنن ک جذاب باشه

من یه روز جوری به هدفم میرسم که وقتی یاد این روزا افتادم قاه قاه بخندم😅😅دیر نباشد آن روز💪💪
1418
ستایش چقدر خونه خراب کنه طاهر جدا گرد از پدرش حالا نوبت مهدی که جداش کنه از مادرش نافش با تفرقه ا ...

افرین گل گفتی 

بایه تیر باید خلاصش کرد

1469