2726
عنوان

از نظر شرعی، وجدانی، انسانی طلا بفروشم بدون احازه شوهر درسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 25 پست
اخه نمیتونمم بندازم تا اخر عمر خییلی صایع و بد میشه اکه بفهمه مجبورم همه اش پنهونشون کنم 

چرا نگه دار یه بار دیگه که پول لازم شد بده بهش ببین چقدر خوشحال هم میشه

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
شرع و عرف ایناشو نمیدونم، ولی کمی اون پنهان کاریت جای فکر کردن داره

شرمنده شم ولی منم حتی طلایی که مادرم خریده بود را دادمش

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به هر حال نمیتونم پسش بدم تا اخر عمر به صداقتم شک میکنه 

خب واقعا با این وجود که خودت داری میگی، اصلا ارزشش رو داشت نگهشون داری؟ این مثل این میمونه که شوهر شما بدون اطلاع شما اموالش رو خرید و فروش کنه، مال خودشه از لحاظ شرع و ...، ولی آیا اگه به شما اصلا نگه شما ناراحت نمیشی؟

رو لباسشویی چیکار کنم عزیزم؟

اون مال جواب یه تاپیک دیگه بود اشتباهی اینجا  ادامه جوابم کپی شد   

پاک کردم

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2728
شرمنده شم ولی منم حتی طلایی که مادرم خریده بود را دادمش

میتونستی قبول نکنی همینجور بدی، مثلا میگفتی مثل قرض باشه، هر موقع داشتی برام دوباره همینقدر بخر ولی پنهان کاری نمیکردی، اینجور بهتر هم بود فکر کنم

خب واقعا با این وجود که خودت داری میگی، اصلا ارزشش رو داشت نگهشون داری؟ این مثل این میمونه که شوهر ش ...

بارها همین کار را کرده با من همسر من حتی بدون رصایت قلبی من داره ساختمان میساره من بارها گفتم دوست ندارم بنونم تو اون منطقه و خونم اونجا باشه ولی توجه نکرد و منافعش را ترحیح داد 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
بارها همین کار را کرده با من همسر من حتی بدون رصایت قلبی من داره ساختمان میساره من بارها گفتم دوست ن ...

خب پس دیگه اون رابطه دو طرفه مشکل داره، واسه همین گفتم بحث پنهان کاریش جای فکر کردن داره

میتونستی قبول نکنی همینجور بدی، مثلا میگفتی مثل قرض باشه، هر موقع داشتی برام دوباره همینقدر بخر ولی ...

اونجوری هر روز بحث و دعوا داشتیم که کمکم نکردی 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
خب پس دیگه اون رابطه دو طرفه مشکل داره، واسه همین گفتم بحث پنهان کاریش جای فکر کردن داره

بله متاسفانه اگه نیازهای من براورده میشد نیازی به فروختن طلا نداستم ولی طلاهام را میفروسمم که برم سراع تیازهایی که دارم

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
اونجوری هر روز بحث و دعوا داشتیم که کمکم نکردی  

اتفاقا کمکش کرده بودی، چه ربطی داره، تو بدون تعیین زمان برای پس دادنش، میگفتی هر وقت داشتی برام بخر.

اینطور باشه شمام بگو من میخوام فلان ماشین رو داشته باشم، کمکم کن بخرم، اون کمکت میکنه؟

بله متاسفانه اگه نیازهای من براورده میشد نیازی به فروختن طلا نداستم ولی طلاهام را میفروسمم که برم سر ...

اوکی، دقیقا اولش گفتی، من چیزی که به ذهنم رسید این بود که ممکنه شوهرت در حد نیازهات بهت پول نده و برای این نگه داشتی، اگه اینجوره که من دیگه نظری ندارم، چون هر کسی باید تو شرایط طرف باشه که درک کنه